Be traumuoto Lionelio Messi žaidusioje „Barca“ ekipoje dubliu pasižymėjo Neymaras, po vieną tikslų smūgį pridėjo Luisas Suarezas, Rafinha ir Arda Turanas.

Verta pažymėti, kad šeimininkai mačą užbaigė be iš aikštės už antrą geltoną kortelę išvaryto Loros. Būtent kiekybine persvara pasinaudoję katalonai ir sugebėjo skirtumą padidinti nuo dviejų iki net penkių įvarčių.

Tuo metu pirmenybių lyderis Madrido „Real“ klubas antrame mače iš eilės turėjo tenkintis lygiosiomis. Šįkart Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su „Las Palmas“ futbolininkais.

„Karališkoji“ ekipa, kuriai įvarčius įmušė Marco Asensio ir Karimas Benzema, dukart buvo priekyje, tačiau abu sykius šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą. Jų gretose pasižymėjo Tana ir Sergio Ezequielis Araujo.

Visi rezultatai:

„Eibar“ 2 – 0 „Real Sociedad“
24' Aritz Elustondo („Real Sociedad“) gavo raudon1 kortel3
25' Pedro Leon („Eibar“) nerealizavo 11 metrų baudinio
57' [1 – 0] Asier Illarramendi (į savus vartus)
66' [2 – 0] Bebe

Chichono „Sporting“ 0 – 5 „Barcelona“
29' [0 – 1] Luis Suarez
32' [0 – 2] Rafinha
74' Lora („Sporting“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
81' [0 – 3] Neymar
85' [0 – 4] Arda Turan
88' [0 – 5] Neymar

Bilbao „Athletic“ 3 – 1 „Sevilla“
27' [1 – 0] Mikel San Jose
55' [1 – 1] Samir Nasri
66' [2 – 1] Mikel Balenziaga
88' Salvatore Sirigu („Sevilla“) gavo raudoną kortelę
90' [3 – 1] Aritz Aduriz (iš 11 metrų baudinio)

„Las Palmas“ 2 – 2 „Real“
33' [0 – 1] Marco Asensio
38' [1 – 1] Tana
67' [1 – 2] Karim Benzema
85' [2 – 2] Sergio Ezequiel Araujo