Pirmąjį įvartį „Benito Villamarin“ stadione susirinkę futbolo gerbėjai išvydo tik 75-ą minutę. Tiesa, jų džiaugsmui pasižymėjo būtent šeimininkai – tikslų smūgį atliko Alexanderis Alegria.

Visgi „Barcai“ pavyko išvengti antausio – lygiąsias 90-ąją minutę išplėšė įvartį įmušęs Luisas Suarezas.

Luisas Suarezas

Nepaisant prarastų taškų, Barselonos futbolininkai šoktelėjo į antrą poziciją, nes „Sevilla“ ekipa išvykoje 1:3 nusileido kitai Katalonijos komandai „Espanyol“.

Nesėkmę lėmė tai, kad svečiai jau nuo antrosios minutės turėjo žaisti turėdami vienu žaidėju mažiau, nes gavęs raudoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Nicolas Pareja.

Abiejų persekiotojų kluptelėjimais pasinaudojo Madrido „Real“ klubas, kuris namuose 3:0 įveikė „Real Sociedad“ komandą ir prieš „Barcą“ turi keturių taškų pranašumą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Mateo Kovačičius (32 min.), Cristiano Ronaldo (51 min.) ir Alvaro Morata (82 min.).

„Real Betis“ 1 – 1 „Barcelona“

„Espanyol“ 3 – 1 „Sevilla“

„Athletic Bilbao“ 2 – 1 „Sporting Gijon“

„Real Madrid“ 3 – 0 „Real Sociedad“