31-erių metų Prancūzijos dviratininkas Fredericas Magne (Frederikas Manė) trečią kartą po 1995 ir 1997 metų tapo planetos čempionu lenktynių paskui lyderį rungtyje, aplenkęs sidabro medalininką vokietį Jensą Fiedlerį (Jensą Fydlerį) bei bronzos medalį pelniusį čeką Pavelą Buraną. Ketvirtąją vietą iškovojo latvis Ainaras Kiksis, aplenkęs pasaulio sprinto čempioną vokietį Janą van Eijdeną.

Ketvirtąjį aukso medalį Vokietijai planetos čempionate Mančesteryje iškovojo Jensas Lehmannas (Jensas Lėmanas), sekmadienį laimėjęs 4 km asmenines persekiojimo lenktynes. Nugalėtojo laikas - 4 minutės 21,836 sekundės. Finale Vokietijos dviratininkas beveik penkiomis sekundėmis aplenkė tautietį Stefaną Steinwegą (Štefaną Šteinvėgą, 4:26,704).

Bronzos medalį - penktąjį Didžiosios Britanijos apdovanojimą čempionate - pelnė Robas Haylesas (Robas Heilsas; 4:21,998), važiavime dėl trečiosios vietos įveikęs prancūzą Francisą Moreau (Fransisą Moro; 4:26,764).

Antrojo aukso medalio planetos pirmenybėse savininke tapo baltarusė Natalija Markovničenko, moterų sprinto finale sekmadienį laimėjusi du važiavimus iš trijų kartu su kanadiete Lori-Ann Muenzer (Lori En Mencer). Bronzos medalis įteiktas vokietei Katrinai Meinke, kuriai pakako dviejų važiavimų dvikovoje su amerikiete Jennie Reed (Dženi Ryd).

Ispanas Juanas Llaneras (Chuanas Laneras) aukso medalį iškovojo 40 km lenktynėse, surinkęs 19 įskaitinių taškų. Sidabro medalis atiteko Belgijos dviratininkui Matthewui Gilmore'ui (Metjui Džilmorui, 18 tšk.), bronza - (17 taškų ) austrui Franzui Stocheriui (Francui Štocheriui).

Daugiausia medalių - 10 (4 aukso, 5 sidabro ir 1 bronzos) - planetos dviračių treko čempionate Anglijoje iškovojo Vokietijos atstovai. Prancūzijai atiteko 6 medaliai - 4 aukso, po 1 sidabro ir bronzos.