Svečiai šeimininkus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę tolimu smūgiu po rikošeto pasižymėjo Azatas Nurgalievas (1:0).

„Akžajyk“ nepasimetė ir 20-ąją minutę rezultatą išlygino. Sumaištimi po kampinio pasinaudojo Predragas Govedarica (1:1).

Vėliau įvarčius mušė „Astana“. 22 min. kamuolį į vartų kampą nukreipė Junioras Kabananga (2:1). 44 min. stipriu smūgiu iš toli pasižymėjo Askhatas Tagybergenas (3:1). 64 min. grubia varžovų klaida pasinaudojo Serikžanas Mužikovas (4:1). 91 min. galva kamuolį į vartus nukreipė A. Nurgalievas (5:1).

„Astana“ šią savaitę laimėjo antrąsias rungtynes. Astaniečiai antradienį namuose 1:0 nugalėjo Kokšetau „Okžetpes“.

Astanos komanda (50 taškų) tvirtai pirmauja Kazachstano lygoje. Būsimieji „Žalgirio“ varžovai rungtynėmis mažiau sužaidusią Georgo Freidgeimo atstovaujamą Pavlodaro „Irtyš“ lenkia 12 taškų. „Akžajyk“ (11 tšk) – paskutinė, 12-a.

„Žalgiris“ Kazachstano komandą priims trečiadienį 20 valandą. Bilietus į rungtynes platina „BilietuPasaulis.lt“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)