Pirmame kėlinyje abi komandos turėjo savų šansų pelnyti įvarčius, tačiau nei vieniems to padaryti nepavyko. Vangiai žaidę Arsene'o Wengero auklėtiniai niekaip nesugebėjo įrodyti favoritų statuso, o prabėgus valandai netgi atsidūrė atsiliekančių vaidmenyje. Peras Mertezakeris baudos aikštelėje pargriovė varžovų žaidėją, o 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo „Wigan“ saugas Jordi Gomezas.

Į lemiamą šturmą kilę „kanonieriai“ ėmė vieną po kitos kurti itin pavojingas progas. Ir pastangos atsipirko: 82-ą minutę išlyginamąjį įvartį pelnė ir savo kaltę dėl pirmojo praleisto įvarčio ištaisė P. Mertezakeris.

90 minučių nugalėtojo neišaiškino, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą. Jame „Arsenal“ futbolininkai sukūrė ne vieną pavojingą progą, tačiau sėkmė šypsojosi „Wigan“ komandai - ją gelbėjo vartininkas arba vartų konstrukcija. Po papildomų 30 minučių pirmasis finalininkas taip pat nepaaiškėjo.

11 metrų baudinių serijoje sėkmingai savo vartus gynęs Lukaszas Fabianski atrėmė pirmus du varžovų smūgius, o „Arsenal“ žaidėjai visus keturis kartus smūgiavo be klaidų ir „kanonieriai“ žengė į finalą. Baudinių serija baigėsi rezultatu 4:2.

96-iems žuvusiems “Liverpool“ sirgaliams skirtos vietos

Susitikimas prasidėjo 7 minutės vėliau. Taip buvo pagerbti 96-i „Liverpool“ klubo aistruoliai, žuvę 1989 metų balandžio 15 dieną per Futbolo asociacijos taurės varžybas Šefildo miesto „Hillsborough“ stadione.

Tokiu pačiu gestu balandžio 11-14 dienomis prasidės visos Anglijoje vyksiančios futbolo rungtynės.

Rezultatas:

„Wigan Athletic“ 1 - 1 Londono „Arsenal“
(baudinių serija 2:4)
63' [1 - 0] Jordi Gomez (iš 11 metrų baudinio)
82' [1 - 1] Peras Mertezakeris

„Premier“ lygoje - pagrindinių „Arsenal“ konkurentų pergalė

Kol „Arsenal“ komanda skynėsi kelią į FA taurės finalą, jos pagrindinė konkurentė dėl 4-osios vietos „Priemer“ lygoje šventė pergalę. Liverpulio „Everton“ komanda svečiuose 1:0 nugalėjo „Sunderland“ futbolininkus.

Po šios pergalės „Everton“ klubas išstūmė „Arsenal“ futbolininkus iš ketvirtosios vietos ir turi 2 taškų pranašumą. Iki sezono pabaigos abiems komandoms liko sužaisti po 5 susitikimus.

„Crystal Palace“ 1 - 0 „Aston Villa“
76' [1 - 0] Jason Puncheon

„Fulham“ 1 - 0 „Norwich“
40' [1 - 0] Hugo Rodallega

„Southampton“ 0 - 1 „Cardiff“
65' [0 - 1] Juan Cala

„Stoke City“ 1 - 0 „Newcastle Utd“
42' [1 - 0] Erik Pieters

„Sunderland“ 0 - 1 „Everton“
75' [0 - 1] Wes Brown (į savus vartus)

„West Brom“ 3 - 3 „Tottenham“
1' [1 - 0] Matej Vydra
4' [2 - 0] Chris Brunt
31' [3 - 0] Stephane Sessegnon
34' [3 - 1] Jonas Olsson (į savus vartus)
70' [3 - 2] Harry Kane
90+4' [3 - 3] Christian Eriksen