4 min. „kanonierius“ į priekį išvedė Alexis Sanchezas. Tiesa, šis epizodas sukėlė daug abejonių ar viename iš epizodų nebuvo sužaista ranka.

Per pirmąjį kėlinį „Chelsea“ neturėjo jokių šansų pakeisti rezultatą.

Antrajame kėlinyje Antonio Conte auklėtiniai atkuto, tačiau situaciją komplikavo Victoras Mosesas, 68-ąją min. užsidirbęs antrąją geltoną kortelę.

Visgi, 76 min. Diego Costa išlygino rezultatą, tačiau švieslentėje netrukus rezultatas vėl kito.

79 min. pergalingą įvartį po Olivero Giroud perdavimo pelnė Aaronas Ramsey.

Londono „Arsenal“ klubui ši iškovota taurė – tikra paguoda po prasto pasirodymo Anglijos čempionate, kuriame užėmė tik 5 vietą ir po ilgos pertraukos neprasimušė į UEFA Čempionų lygą.

Wembley stadione mačą stebėjo 89 472 žiūrovai.

„FA Cup“ turnyro finale „Arsenal“ su „Chelsea“ komanda, kuri šiemet tapo Anglijos čempione, žaidė 2002 metais. Tada 2:0 triumfavo „kanonieriai“.

Iš viso „Arsenal“ šį trofėjų laimėjo 13 kartų (pastarąjį sykį 2015 m.). Tai šio turnyro rekordas.

„Chelsea“ taurę iškovojo 7 kartus (pastarąjį sykį 2012 m.). „Kanonieriai“ finale rungtyniavo 20 kartą, o „aristokratai“ – 12.

Pernai lemiamame mūšyje „Manchester United“ per pratęsimą 2:1 palaužė Londono „Crystal Palace“ ekipą.

Šį sezoną „raudonieji velniai“ ketvirtfinalyje pralaimėjo „Chelsea“.

Anglijos čempionate šį sezoną „Arsenal“ ir „Chelsea“ pasidalijo po pergalę. „Kanonieriai“ namie ugalėjo varžovus 3:0, o išvykoje nusileido jiems 1:3.

Rezultatas

Londono „Arsenal“ 2 – 1 Londono „Chelsea“

4 min. [1:0] Alexis Sanchezas

68 min. raudona kortelė – Victoras Mosesas (antra geltona)

76 min. [1:1] Diego Costa

79 min. [2:1] Aaronas Ramsey

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)