4-ą minutę pirmą įvartį po kampinio smūgio per save varžovų baudos aikštelėje pelnė komandos kapitonas vokietis Peras Mertesackeris, o 83-ią minutę pasižymėjo brangiausias istorijoje klubo naujokas prancūzas Alexandre'as Lacazette'as.

Beje, 56-ą minutę Danny Welbeckas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Rungtynes Sidnėjaus ANZ stadione stebėjo 80 tūkst 432 žiūrovai.

Rezultatas:

„Sydney FC“ (Australija 0 - 2 Londono „Arsenal“ (Anglija)

4' Per Mertesacker [0 - 1]
83' Alexandre Lacazette [0 - 2]

56' Danny Welbeckas („Arsenal“) – nerealizavo 11 metrų baudinio

W. Rooney sugrįžimą į „Everton“ klubą vainikavo pikiu įvarčiu

Kitas Anglijos „Premier“ lygos klubas Liverpulio „Everton“ vieši Tanzanijoje. Čia ketvirtadienį vykusiose draugiškose kontrolinėse ikisezoninėse rungtynėse svečiai įveikė Kenijos ekipą „Gor Mahia“ 2:1 (1:1).

Pirmą įvartį 35-ą minutę gražiu tolimu smūgiu kaire koja įmušė į gimtąjį „Evertoną“ po daugelio metų „Manchester United“ ekipje sugrįžęs Wayne'as Rooney.

LEGEND: @WayneRooney with a 35-yard screamer just 34 minutes into his second @Everton debut! 😎🚀🔥pic.twitter.com/qf8sEaCRy9
— SPORF (@Sporf) July 13, 2017

Tiesa, jau po minutės (36-ą min.) afrikietis Jacquesas Tuyisenge'as po kampinio galva santykį išlygino. Pergalingą įvartį dar vienu tolimu „šūviu“ 82-ą minutę pasiekė Kieranas Dowellas.

🚀 @kierandowell1's fine strike! 🚀

Relive all the talking points in our #EvertonLive Blog ➡️ https://t.co/loWVhfJns3 pic.twitter.com/BDEcWPvRXZ
— Everton (@Everton) July 13, 2017

Rezultatas:

„Gor Mahia“ (Kenija) 1 - 2 Liverpulio „Everton“ (Anglija)

35' Wayne Rooney [0 - 1]
36' Jacques Tuyisenge [1 - 1]
82' Kieran Dowell [1 - 2]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)