Po jau 11-os iš eilės pergalės „Premier“ lygoje, pirmaujanti Liverpulio ekipa surinko 80 taškų. Šeštadienį netikėtą nesėkmę patyrusį antroje vietoje esantį Londono „Chelsea“ klubą Liverpulio futbolininkai lenkia jau penkiais taškais.

Jau 4-ą mačo min. „Liverpool“ ekipą į priekį išvedė Raheemas Sterlingas, pasižymėjęs tiksliu tolimu smūgiu. 11-ą min. rezultatą po puikaus to paties R. Sterlingo perdavimo padvigubino Luisas Suarezas.

54-ą min. rezultatą sušvelnino Gary'is Hooperis ir šeimininkai perėmė iniciatyvą. Tačiau aistras nuramino R. Sterlingas, dar kartą pasižymėjęs 62 min. Paskutinį šio mačo įvartį pelnė 77-ą min. kamuolį į tinklą pasiuntęs Robertas Snodgrassas.

Kitose sekmadienio rungtynėse dėl ketvirtos vietos kovojantis Londono „Arsenal“ klubas išvykoje rezultatu 3:0 nugalėjo „Hull City“ futbolininkus. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Lukašas Podolskis, kartą pasižymėjo po išsigydytos traumos gerą sportinę formą atgaunantis Aaronas Ramsey.

„Arsenal“ komandoje po ilgesnės pertraukos žaidė taip pat po traumos atsigavęs Mesutas Ozilas.

Rungtynių pradžioje žaidimą keletui minučių teko stabdyti dėl keistos situacijos. Stiprus vėjas į aikštę supūtė šalia jos buvusius lengvus reklaminius stendus.

Londono „Arsenal“ ir „Hull City“ klubai šiame sezone aikštėje dar susitiks. Gegužės 17 dieną Londono „Wembley“ arenoje šios komandos žais Anglijos FA taurės turnyro finale.

„Arsenal“ ekipai įgyti didesnės persvaros kovoje dėl ketvirtos pozicijos neleido Liverpulio „Everton“ komanda. Paskutinėse sekmadienio rungtynėse „Everton“ namuose rezulatu 2:0 nugalėjo buvusio savo trenerio Davido Moyeso treniruojamą „Manchester United“ klubą.

28 min. šeimininkus į priekį išvedė gynėjas Leightonas Bainesas, realizavęs 11 m baudinį. Prieš pertrauką rezultatą padvigubino Kevinas Mirallasas.

Po šios pergalės „Everton“ lieka 5-oje turnyrinės lentelės vietoje ir laipteliu aukščiau esančio „Arsenal“ klubo atsilieka vienu tašku.

„Norwich City“ 2–3 „Liverpool“

4' [0–1] Raheem Sterling
11' [0–2] Luis Suarez
54' [1–2] Gary Hooper
62' [1–3] Raheem Sterling
77' [2–3] Robert Snodgrass

„Hull City“ 0-3 „Arsenal“

31' [0-1] Aaron Ramsey
45' [0-2] Lukas Podolski
54' [0-3] Lukas Podolski

„Everton“ 2–0 „Manchester United“

28' [1–0] Leighton Baines (iš 11 m baudinio)
43' [2–0] Kevin Mirallas