Pagrindinis laikas baigėsi 1:1. Svečiai iš Londono pirmavo, kai Lee Cattermole'as nukreipė kamuolį į savo vartus. Antro kėlinio pabaigoje po keitimo aikštėje pasirodęs Fabio Borini 89-ą minutę išlygino skirtumą.

119-ą minutę korėjietis Sung-Yueng Ki įmušė pergalingą įvartį ir eliminavo londoniečius iš turnyro.

Kitoje ketvirtfinalio dvikovoje antros pagal pajėgumą Anglijos lygos „Leicester“ ekipa namuose išbandė jėgas „Manchester City“ futbolininkais ir pralaimėjo svečiams 1:3 (0:2). Du įvarčius Mančesterio ekipai pelnė bosnis Edinas Džeko, vieną įmušė serbas Aleksandras Kolarovas.

Anglijos lygos taurės turnyro rezultatai:

„Sunderland“** 2 - 1 „Chelsea“, - po pratęsimo;

46' Lee Cattermole („Sunderland“, į savo vartus)
89' Fabio Borini [1 - 1]
119' Sung-Yueng Ki [2 - 1]

„Leicester“ 1 - 3 „Manchester City“**

8' Aleksandar Kolarov [0 - 1]
41' Edin Džeko [0 - 2]
53' Edin Džeko [0 - 3]
77' Lloyd Dyer [1 - 3]

** - pateko į kitą etapą

FA taurės turnyre - be netikėtumų

Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyre antradienį sužaistos antro etapo pakartotinos trejos rungtynės. Į trečią turo iškopė „Coventry“, „Oldham“ ir „Burton“ klubai.

FA taurės turnyro rezultatai:

„Coventry“** (League 1) 2 - 1 „Hartlepool“ (League 2) (pirmas mačas 2:2).

36' Leon Clarke [1 - 0]
88' Jack Baldwin [1 - 1]
90' Leon Clarke [2 - 1]

„Mansfield“ (League 2) 1 - 4 „Oldham“** (League 1) (1:1)

12' Ross Dyer [1 - 0]
57' Daniel Philliskirk [1 - 1]
62' Jonson Clarke-Harris [1 - 2]
75' Matteo Lanzoni [1 - 3]
81' Adam Rooney [1 - 4]

80' John Dempster („Mansfield“) - raudona kortelė

„Burton“** (League 2) 1 - 0 „Fleetwood“ (League 2) (1:1)

25' Billy Kee [1 - 0]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (33)