Pirmasis mačo įvartis krito pačioje pirmo kėlinio pradžioje, kuomet kamuolį į savus vartus pasiuntė „Chelsea“ gynėjas Gary Cahillas.

Tačiau po pertraukos sėkmė jau atsisuko į sostinės ekipos pusę – „Man City“ žaidėjai neišnaudojo kelių idealių progų įmušti, o tu pasinaudoję „Chelsea“ žaidėjai greitose atakose nubaudė šeimininkus.

Po kartą pasižymėjo Diego Costa, Willianas ir Edenas Hazardas. Bet tai nebuvo visos dvikovos įdomybės.

96 min. Aguero itin šiurkščiai tiesa koja atakavo Davidą Luizą, o toks poelgis iššaukė ir ne vieną susistumdymą bei ginčą tarp žaidėjų, kuriuos nutraukti iš tribūnų skubėjo komandų personalas.

Už šiurkščią pražangą S. Aguero buvo nubaustas raudona kortele, o varžovą už gerklės čiupęs Fernandinho susilaukė identiškos nuobaudos.

Manchester City 1 – 3 Chelsea
45' [1 – 0] Gary Cahill (į savus vartus)
60' [1 – 1] Diego Costa
70' [1 – 2] Willian
90' [1 – 3] Eden Hazard
90+6' Sergio Aguero („Man City“) gavo raudoną kortelę
90+7' Fernandinho („Man City“) gavo raudoną kortelę

„Sunderland“ 2 – 1 „Leicester City“
64' [1 – 0] Robert Huth (į savus vartus)
77' [2 – 0] Jermain Defoe
80' [2 – 1] Shinji Okazaki

„Crystal Palace“ 3 – 0 „Southampton“
33' [1 – 0] Christian Benteke
36' [2 – 0] James Tomkins
85' [3 – 0] Christian Benteke

„Stoke City“ 2 – 0 „Burnley“
20' [1 – 0] Jonathan Walters
35' [2 – 0] Marc Muniesa

„Tottenham Hotspur“ 5 – 0 „Swansea City“
39' [1 – 0] Harry Kane (iš 11 metrų baudinio)
45+1' [2 – 0] Heung-Min Son
49' [3 – 0] Harry Kane
70' [4 – 0] Christian Eriksen
90+2' [5 – 0] Christian Eriksen

„West Bromwich Albion“ 3 – 1 „Watford“
16' [1 – 0] Jonny Evans
34' [2 – 0] Chris Brunt
60' [2 – 1] Christian Kabasele
84' Roberto Pereyra („Watford“) gavo raudoną kortelę
90+1' [3 – 1] Matthew Phillips

„West Ham United“ 1 – 5 „Arsenal“
24' [0 – 1] Mesut Ozil
72' [0 – 2] Alexis Sanchez
80' [0 – 3] Alexis Sanchez
83' [1 – 3] Andy Carroll
84' [1 – 4] Alex Oxlade-Chamberlain
86' [1 – 5] Alexis Sanchez