Stephenas Quinnas sušvelnino santykį (1:3).

Po pergalės „kanonieriai“ taškais susilygino su antroje vietoje esančiu „Manchester City“ klubu, bet dar turi rungtynes atsargoje. „Hull“ ekipa rikiuojasi 16-.

Rezultatas:

„Hull“ 1 - 3 „Arsenal“

28' Alexis Sanchez [0 - 1]
33' Aaron Ramsey [0 - 2]
45+1' Alexis Sanchez [0 - 3]
56' Stephen Quinn [1 - 3]

Italijos lygos autsaiderių dvikovoje - „Cagliari“ triuškinama pergalė

Italijos „Serie A“ lygos čempionato 34-o turo rungtynėse absoliuti šalies pirmenybių autsaiderė „Parma“ komanda svečiuose žaidė su iš iškritimo zonos pabėgti bandančia „Cagliari“ ekipa ir pralaimėjo triuškinančiu rezultatu 0:4 (0:3). Likus 4 turams iki čempionato pabaigos „Cagliari“ komandą nuo saugios pozicijos skiria 6 taškai. Parmos futbolininkų jau niekas neišgelbės nuo smukimo į „Serie B“ divizioną.

Italijos „Serie A“ rezultatas:

„Cagliari“ 4 - 0 „Parma“

3' Albin Ekdal [1 - 0]
14' Diego Farias [2 - 0]
38' Paul-Jose M'Poku [3 - 0]
63' Duje Cop [4 - 0]

Ispanijoje - kovingos lygiosios

Ispanijos „Primera“ lygos čempionate pirmadienio vakarą įvyko vienas ir paskutinis 35-o turo susitikimas. „Almeria“ klubas savo aikštėje priėmė Vigo „Celta“ komandą ir su priešininkais išsiskyrė taikiai 2:2 (0:2).

Ispanijos „Primera“ lygos rezultatas:

„Almeria“ 2 - 2 Vigo „Celta“

7' Duran Nolito [0 - 1]
39' Santi Mina [0 - 2]
47' Thievy Bifouma [1 - 2]
68' Jonathan Zongo [2 - 2]

54' Gustavo Daniel Cabral („Celta“) - raudona kortelė
74' Mauro Dos Santos („Almeria“) - raudona kortelė