29-erių metų puolėjas per pirmą kėlinį spėjo atlikti „pokerį“. Galbūt tikslių smūgių E. Cavani būtų atlikęs ir daugiau, tačiau treneris per pertrauką nusprendė jį pakeisti.

Bet be jo likę komandos draugai į varžovus vartus pasiuntė dar du tikslius smūgius – po kartą pasižymėjo Lucasas Moura, Jeanas-Kevinas Augustinas.

Tuo metu Anglijos „Premier“ lygoje futbolo sirgalius traukė Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“ futbolininkų kaktomuša. Anglijos sostinėje pergalę šventė svečiai iš Liverpulio – 2:1.

Jurgeno Kloppo vadovaujamoje ekipoje po įvartį pelnė Dejanas Lovrenas ir Jordanas Hendersonas. Pastarojo smūgis buvo itin reto grožio – iš gana toli paleistas kamuolys skriejo per vartininką tiesiai į dešinįjį vartų kampą.

Paguodos įvartį „Chelsea“ komandai antrame kėlinyje pelnė Diego Costa, tačiau tai buvo viskas, ką šeimininkams pavyko išpešti ir aikštę jie buvo priversti palikti nuleistomis galvomis.

Visi rezultatai:

Anglijos „Premier“ lyga

„Chelsea“ 1 – 2 „Liverpool“
17' [0 – 1] Dejan Lovren
36' [0 – 2] Jordan Henderson
62' [1 – 2] Diego Costa

Italijos „Serie A“ čempionatas

„Sampdoria“ 0 – 1 „AC Milan“
85' [0 – 1] Carlos Bacca

Vokietijos „Bundesliga“ čempionatas

„FC Koln“ 3 – 0 „Freiburg“
29' [1 – 0] Anthony Modeste
31' [2 – 0] Leonardo Bittencourt
43' [3 – 0] Anthony Modeste

Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybės

„Caen“ 0 – 6 „Paris Saint Germain“
12' [0 – 1] Edinson Cavani
23' [0 – 2] Edinson Cavani
38' [0 – 3] Edinson Cavani
45+1' [0 – 4] Edinson Cavani
67' [0 – 5] Lucas Moura
79' [0 – 6] Jean-Kevin Augustin

Ispanijos „Primera“ lyga

„Real Betis“ 2 – 2 „Granada“
13' [0 – 1] Mehdi Carcela-Gonzalez
33' [0 – 2] Alberto Bueno
36' [1 – 2] Alexander Alegria
55' Ruben Vezo („Granada“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
61' [2 – 2] Alexander Alegria
79' Ezequiel Ponce („Granada“) nerealizavo 11 metrų baudinio
85' Daniel Gimenez („Real Betis“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)