18-ą minutę mačo arbitras paskyrė 11 metrų baudinį į „Arsenal“ komandos vartus.

Gudriai sužaidęs Luisas Suarezas, suklaidino vartininką Wojcechą Szczesny, kuris urugvajietį pargriovė. Tačiau Dirko Kuyto smūgį vartininkas atrėmė.

Nepaisant to, jau po kelių akimirkų „Liverpool“ komandos futbolininkai vis dėlto išsiveržė į priekį. Skylėta svečių komandos gynyba lėmė, kad į kamuolį nepataikęs Laurentas Koscielny, įsimušė įvartį į savus vartus - 1:0.

Po šios nesėkmės trenerio A. Wengero auklėtiniai nesutriko. 31-ą minutę Bacary Sagna atliko idealų perdavimą varžovų baudos esančiam puolėjui Robinui van Persie - 1:1.

Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui, pradėjo tiksėti teisėjo pridėtos 8 minutės, kurių metu „Arsenal“ klubas išsiveržė į priekį. Priėmęs puikų komandos draugo perdavimą R. Van Persie vienu lietimu atliko nepriekaištingą smūgį - 2:1.

Tai buvo antra iš eilės „Arsenal“ komandos pergalė.

Londono „Chelsea“ klubas išvykoje nusileido „West Bromwich Albion“ komandai 0:1. Vienintelį kartą šiame susitikime pasižymėjo Garethas McAuley.

Čempionato lyderis „Manchester City“ klubas namų rungtynėse iškovojo pergalę bei padidino atotrūkį nuo artimiausio persekiotojų „Manchester United“ futbolininkų. Trenerio Robero Mancini auklėtiniai susitiko su viena lygos autsaiderių „Bolton“ komanda ir įveikė ją rezultatu 2:0.

23-ią susitikimo minutę įvartį svečiai įsimušė į savus vartus, o 69-ą „Manchester City“ komandos gretose pasižymėjo puolėjas Mario Balotelli.

„Liverpool“ 1 – 2 „Arsenal“

23‘ [1 – 0] Laurent Koscielny („Arsenal“, į savus vartus)
31‘ [1 – 1] Robin van Persie
90‘ [1 – 2] Robin van Persie