Gruodžio 18 d. 21.40 val. – tiesioginė „Stoke City“ ir „Manchester United“ ekipų dvikovos transliacija. Šių ekipų akistatą „Premier“ lygoje spalį 3:2 laimėjo namie žaisdamas Mančesterio klubas. „Raudonieji velniai“ lygos taurės aštuntfinalyje 4:0 sutriuškino „Norwich City“ komandą, o „Stoke City“ futbolininkai tik po baudinių serijos palaužė žemesnio diviziono „Birmingham City“ komandos pasipriešinimą.

18 d. 23.45 val. – Londono derbis: „Tottenham Hotspur“ – „West Ham United“. Po triuškinamo pralaimėjimo „Premier“ lygos mače namie 0:5 „Liverpool“ futbolininkams iš „Tottenham Hotspur“ ekipos trenerio pareigų neseniai atleistas portugalas Andre Villasas-Boasas. Ši ekipa Futbolo lygos taurės turnyro aštuntfinalyje tik per baudinių seriją eliminavo „Hull City“ klubą.

Ketvirtfinalyje dar kovos „Manchester City“ ir „Leicester City“ klubai.

Pernai šių varžybų finale „Swansea City“ futbolininkai 5:0 sudorojo trečio diviziono „Bradford City“ komandą. Šį sezoną Velso ekipą jau trečiame etape įveikė „Birmingham City“.

Daugiausia kartų – aštuonis – Futbolo lygos taurės turnyre triumfavo „Liverpool“. Penkis sykius nugalėtoja tapo Birmingamo „Aston Villa“, keturis – „Chelsea“, „Manchester United“, „Tottenham Hotspur“ ir „Nottingham Forest“ komandos.