Nors treneris Andre Villas Boasas nuolatos pabrėžė kovą dėl pirmosios vietos čempionate, šios lygiosios sukomplikavo "Chelsea" situaciją turnyrinėje lentelėje.

'Mėlyniesiems' antrojo kėlinio pradžia nežadėjo nieko blogo - 47 minutę Juanas Mata iš už baudos aikštelės ribų tiksliu smūgiu išvedė komandą į priekį, bet netrukus Bryanas Ruizas pergudravo Ashley Cole'ą ir surado Clintą Dempsey, kuris išlygino rezultatą.

Rungtynių pabaigoje "Chelsea" spaudė varžovus bei turėjo progų išplėšti pergalę, bet vartus sėkmingai gynė jaunas vartininkas Davidas Stockdale'as.

Du taškus prarado "Man City" klubas, išvykoje sužaidęs tik lygiosiomis 0-0 su "West Bromwich". Tai buvo pirmosios rungtynės šiame sezone, kuriose Roberto Mancini auklėtiniai neįmušė nei vieno įvarčio.

Mančesterio komanda turėjo iniciatyvą, bet šeimininkai sėkmingai gynėsi ir neleido kurti progų.

Arčiausiai tikslo buvo Mario Balotelli, po kurio šūvio iš toli kamuolys atsimušė į skersinį. Kiek vėliau puikaus šanso neišnaudojo Sergio Aguero, o pabaigoje sensacingą pergalę "West Brom" galėjo išplėšti Jerome'as Thomasas, pataikęs į virpstą.

Šiuo kluptelėjimu pasinaudojo kita Mančesterio ekipa "Man Utd", net 5-0 sutriuškinusi "Wigan".

'Raudonieji velniai' į priekį išsiveržė jau 8 minutę, kai puikiu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė Ji Sung Parkas. Dvikovos baigtis buvo nulemta 40 minutę, kai ginčytiną raudoną kortelę už pražangą prieš varžovą aikštės viduryje gavo "Wigan" puolėjas Conoras Sammonas, o dar prieš pertrauką skirtumą padvigubino Dimitaras Berbatovas.

Mažai rungtyniaujantis bulgaras po pertraukos pasižymėjo dar dusyk, o dar vieną įvartį pelnė Luisas Antonio Valencia.

Londono "Chelsea" 1 - 1 Londono "Fulham"

47' [1 - 0] J.Mata
56' [1 - 1] C.Dempsey

"Bolton" 0 - 2 "Newcastle"

69' [0 - 1] H.Ben Arfa
71' [0 - 2] D.Ba

"Liverpool" 1 - 1 "Blackburn"

45' [0 - 1] C.Adam (į savus vartus)
53' [1 - 1] M.Rodriguez

"Man Utd" 5 - 0 "Wigan"

8' [1 - 0] J.Park
41' [2 - 0] D.Berbatov
58' [3 - 0] D.Berbatov
76' [4 - 0] L.Valencia
78' [5 - 0] D.Berbatov (iš 11 m. baudinio)

40' iš aikštės pašalintas C.Sammon ("Wigan")

"Sunderland" 1 - 1 Liverpulio "Everton"

26' [1 - 0] J.Colback
51' [1 - 1] L.Baines (iš 11 m. baudinio)

"West Bromwich" 0 - 0 "Man City"