E grupės lyderiai anglai išvykoje 3:2 palaužė Slovėnijos ekipos pasipriešinimą ir iškovojo šeštą pergalę iš tiek pat galimų.

Tiesa, mačo pradžia futbolo įkūrėjams nebuvo lengva: pirmieji įvartį įmušė slovėnai. Tai 38-ą minutę padarė Milivoje Novakovičius.

Po pertraukos Jackas Wilshere'as atsakė dviem tiksliais smūgiais, bet čia pat rezultatą vėl išlygino Nejcas Pečnikas.

Vis tik Anglijai tis taškus susitikimo pabaigoje išplėšė komandos lyderis Wayne'as Rooney.

Kitame šios grupės mače Estijos futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje 2:0 įveikė San Mariną ir į savo sąskaitą įsirašė septintą tašką.

Pirmoje šių rinktinių akistatoje nugalėtojas nepaaiškėjo (0:0), o šį kartą estams tris taškus atnešė du tikslūs Sergejaus Zenjovo smūgiai.

Dvejos rungtynės sužaistos ir G grupėje. Čia toliau buksuoja Rusijos rinktinė, kuri namuose 0:1 pralaimėjo lyderiams austrams ir su 8 taškais per 6 rungtynes toliau rikiuojasi trečia.

Tuo metu Lichtenšteinas ir Moldova išsiskyrė taikiai 1:1, o švedai nesunkiai 3:1 pranoko Juodkalnijos komandą.

C grupėje nesunkią pergalę iškovojo ukrainiečiai. Trečią vietą užimantys Michailo Fomenko auklėtiniai Lvove 3:0 sutriuškino Liuksemburgo žaidėjus.

Ispanai 1:0 palaužė Baltarusiją, o slovakai 2:1 įveikė Makedoniją.

C grupė

Ukraina 3 - 0 Liuksemburgas
49' [1 - 0] Artiom Kravec
57' [2 - 0] Denis Garmaš
87' [3 - 0] Jevgenij Konopljanka

Baltarusija 0 - 1 Ispanija
45' [0 - 1] David Silva

Slovakija 2 - 1 Makedonija
8' [1 - 0] Kornel Salata
38' [2 - 0] Marek Hamšik
69' [2 - 1] Arijan Ademi
84' Ferhan Hasani (Makedonija) gavo raudoną kortelę – antra geltona

Slovėnija 2 - 3 Anglija
38' [1 - 0] Milivoje Novakovič
57' [1 - 1] Jack Wilshere
74' [1 - 2] Jack Wilshere
84' [2 - 2] Nejc Pečnik
86' [2 - 3] Wayne Rooney

Estija 2 - 0 San Marinas
35' [1 - 0] Sergej Zenjov
63' [2 - 0] Sergej Zenjov

Lietuva 1 - 2 Šveicarija
65' [1 - 0] Fiodor Černych
69' [1 - 1] Josip Drmič
84' [1 - 2] Xherdan Shaqiri

Lichtenšteinas 1 - 1 Moldova
21' [1 - 0] Sandro Wieser
43' [1 - 1] Gheorghe Boghiu

Rusija 0 - 1 Austrija
33' [0 - 1] Marc Janko

Švedija 3 - 1 Juodkalnija
38' [1 - 0] Marcus Berg
40' [2 - 0] Zlatan Ibrahimovič
44' [3 - 0] Zlatan Ibrahimovič
64' [3 - 1] Dejan Damjanovič (iš 11 metrų baudinio)