Pratęsus mačą pergalę pavyko išplėšti aikštės šeimininkams albanams. Lemiamą įvartį 89-ą minutę galva pelnė Bekimas Balajus.

#EliminatoriasRusia2018 #UEFA [FT 🇦🇱 2-1 🇲🇰] Este cabezazo de Bekim Balaj vale tres puntos de oro para #Albania pic.twitter.com/WWPqvOLWhg
— Camino a Rusia (@caminoarusia) September 6, 2016

Albanai iškovojo tris taškus ir pasivijo G grupėje pirmavusias Ispanijos ir Italijos rinktines. Albanija užima trečią vietą dėl blogesnio įvarčio santykio (+1).

Rezultatas:

Albanija 2 - 1 Makedonija

9' Armando Sadiku [1 - 0]
51' Egzijan Alioski [1 - 1]
89' Bekim Balaj [2 - 1]

6.Lichtenšteinas10010:80

Antradienį vakarą žaidžiamos dar devynerios pirmo turo rungtynes A, B ir H atrankos grupėse.

2018 metų planetos futbolo pirmenybių Europos zonos atrankoje varžosi 54 rinktinės, suskirstytos į 9 grupes.

Į čempionato finalo etapą pateks grupių nugalėtojai, o aštuonios geriausios antras vietas užėmusios komandos dėl likusių keturių kelialapių varžysis atkrintamose rungtynėse.