Aiškėja UEFA taurės aštuntfinalininkai

Antradienį įvyko dvejos atsakomosios UEFA taurės futbolo turnyro šešioliktfinalio rungtynės. Pirmieji teisę žaisti aštuntfinalyje užsitikrino "VfB Stuttgart" (Vokietija) futbolininkai. Po lygiųjų svečiuose 2:2 pirmosiose rungtynėse, "VfB Stuttgart" ekipa antradienį namie 2:1 (1:0) nugalėjo Olandijos čempionato lyderę - Roterdamo "Feyenoord" komandą.
VfB Stuttgart
Po Silvio Meissnerio (Silvijo Maisnerio) įvarčio 29-ą minutę vokiečiai pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje (72 min.) Patrickas Paauwe (Patrikas Povė) taikliu smūgiu rezultatą išlygino. Pergalingą įvarį šeimininkų ekipai paskutinę rungtynių minutę (90 min.) iš 11 metrų baudinio pelnė bulgaras Krasimiras Balakovas.

Nepasisekė kitai Vokietijos komandai "TSV 1860 Miunchen", kuri pirmąjį mačą svečiuose su "Parma" (Italija) futbolininkais prieš dvi savaites taip pat buvo baigusi lygiosiomis 2:2. Šį kartą Miunchene sėkmė lydėjo "Parma" ekipą, kuri iškovojo pergalę 2:0 (0:0) bei pateko į turnyro aštuntfinalį.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo brazilas Amoroso (74 min. iš 11 metrų baudinio) ir Sergio Conceicao (Serchijas Konseisao, 86 min.).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

Pirmoje Lietuvos futbolo lygoje – 16-mečio akistata su mirtimi gyvybei pavojus nebegresia (19)

Šeštadienį Trakuose vykusiose Lietuvos pirmos lygos 27-o turo rungtynėse „Trakų B“ komanda susitiko su Kėdainių „Nevėžiu“. Tačiau vienas incidentas nustūmė futbolą į šalutinį planą. Pirmo kėlinio 17-ą min. „Trakų B“ ekipos puolėjas netikėtai pasiprašė keitimo, o po kelių dešimčių sekundžių sukniubo aikštės viduryje.

E. Cavani dublis lėmė „Paris Saint Germain“ klubo pergalę Prancūzijoje „Monaco“ sutriuškino varžovus 7:0 ir tapo lyderiu

Edinsono Cavani dublis lėmė „Paris Saint Germain“ klubo pergalę rezultatu 2:0 (2:0) Prancūzijos futbolo čempionato aštunto turo rungtynėse su „Bordeaux“ komanda. Urugvajietis pasižymėjo 3-ią ir 30-ą min.

Krizė užsitęsė: Miuncheno „Bayern“ nelaimėjo ir „Bundeslygoje“ visi kiti rezultatai

UEFA Čempionų lygoje šią savaitę suklupęs Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ nesugebėjo laimėti ir namuose. Šeštadienį vykusiose „Bundeslygos“ šešto turo rungtynėse bavarai tik 1:1 (1:0) namuose sužaidė su „Koln“ komanda.

Vilniaus „Žalgiris“ namuose pralaimėjo „Atlantui“ (7)

Lietuvos futbolo A lygos vienvaldis lyderis Vilniaus „Žalgiris“ šeštadienį savo aikštėje žaidė 27-o turo rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“, kuris kovoja dėl bronzos medalių. Žalgiriečiai pralaimėjo mačą 0:1 (0:0) patyrė ketvirtą nesėkmę šį sezoną, bet su 63 taškais lieka pirmoje vietoje.

Lietuvos A lygoje „Sūduva“ įveikė autsaiderį „Kauno Žalgirį“ (2)

Lietuvos futbolo A lygos čempionate šeštadienį žaidžiamos dvejos 27-o turo rungtynės. Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje priėmė autsaiderį „Kauno Žalgirį“, įveikė varžovus rezultatu 2:0 (0:0), iškovojo 14 pergalę ir su 48 taškais pavijo konkurentą kovoje dėl trečios vietos Klaipėdos „Atlantą“.