Tačiau po 11 minučių brazilas Leonardo (Leonardas) rezultatą išlygino.

Vis tik pirmąjį kėlinį 2:1 laimėjo svečiai iš Bergamo: 45-ąją minutę Marco Nappi (Markas Napis) realizavo 11 metrų baudinį.

Tačiau antrajame kėlinyje padėties šeimininkai buvo Milano futbolininkai, kurie įmušė tris "sausus" įvarčius ir iškovojo pergalę rezultatu 4:2. Iš pradžių ispanas Jose Mari (Chosė Mari) nuo 11 metrų žymos 55-ąją minutę išlygino rezultatą, o 61-ąją minutę Leonardo išvedė "AC Milan" į priekį. Galutinį tašką rungtynėse (88 min.) padėjo rezultatyviausias šeimininkų žaidėjas čempionate - ukrainietis Andrejus Ševčenka.

Trečiadienį Italijos futbolo taurės ketvirtfinalyje "Parma" žais su Milano "Inter", "Lazio" susitiks su "Udinese", o ketvirtadienį "Fiorentina" ekipa priims "Brescia" vienuolikę.