Abu įvarčiai krito antrame kėlinyje: 64-ą minutę pasižymėjo Kevinas Strootmanas, 77-ąją – Radja Nainggolanas.

Akistatoje buvo parodyta ir raudona kortelė. Tiesa, ne aikštėje buvusiam žaidėjui. 67-ą minutę nuobaudos susilaukė atsigerti ties šonine liniją atėjusį varžovą už marškinėlių griebęs Danilo Cataldi.

„Roma“ su 32 taškais rikiuojasi antroje pozicijoje, nusileidžianti tik čempionams Turino „Juventus“ futbolininkams (36 tšk.), o „Lazio“ smuktelėjo į penktąją.

Itin sunkią pergalę į savo kraitį įsidėjo trečią vietą užimantis „AC Milan“ klubas, savų žiūrovų akivaizdoje tik 2:1 palaužęs absoliučių autsaiderių „Crotone“ futbolininkų pasipriešinimą.

Pirmąjį įvartį rungtynėse įmušė būtent pastarieji – 27-ą minutę pasižymėjo Diego Falcinelli. Visgi pirmo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Mario Pasaličius.

Po pertraukos Mbaye Niangas nerealizavo 11 metrų baudinio, tačiau 86-ą minutę komandos draugo klaidą ištaisė ir „Milan“ komandai pergalę išplėšė Gianluca Lapadula.

„AC Milan“ 2 – 1 „Crotone“

„Lazio“ 0 – 2 „Roma“

„Pescara 1 – 1 „Cagliari“

„Sampdoria 2 – 0 „Torino“

„Sassuolo 3 – 0 „Empoli“

„Fiorentina“ 2 – 1 „Palermo“