Keturis įvarčius per 25 minutes pelnę šeimininkai jau 63 min. pirmavo 4:0 ir šventė užtikrintą pergalę 4:1 (1:0). „Atlantui“ paguodos įvartį 65 min. įmušė Maksimas Maksimovas.

Tuo metu „Kruojos“ gretose du kartus pasižymėjo Aivaras Bagočius, po vieną tikslų smūgį pridėjo Ričardas Beniušis ir Robertas Vėževičius. Beje, pastarasis pelnė įvartį-gražuolį.

Tuo metu absoliuti čempionato autsaiderė Alytaus „Dainava“ savo aikštėje 0:2 (0:1) nusileido antrą vietą susigrąžinusiems „Trakų“ futbolininkams, kuriems po įvartį įmušė Tadas Labukas ir Dimitrijus Koubas.

Beje, alytiškiai dvikovą baigė tik devyniese, nes antro kėlinio pabaigoje raudonas korteles prieš save išvydo Edvardas Gaurilovas ir Kęstutis Balčiūnas.

Rungtynės:

Pakruojo „Kruoja“ 4 – 1 Klaipėdos „Atlantas“
39' [1 – 0] Aivaras Bagočius
50' [2 – 0] Aivaras Bagočius
54' [3 – 0] Ričardas Beniušis
63' [4 – 0] Robertas Vėževičius
65' [4 – 1] Maksim Maksimov

Alytaus „Dainava“ 0 – 2 „Trakai“
35' [0 – 1] Tadas Labukas
89' [0 – 2] Dimitrij Koub

77' Edvardui Gaurilovui („Dainava“) parodyta raudona kortelė
88' Kęstučiui Balčiūnui („Dainava“) parodyta raudona kortelė