Pirmąjį mačo įvartį pelnė „raudonieji“. 24-ą minutę po puikaus Luiso Suarezo perdavimo pasižymėjo Danielis Sturridge'as.

Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko pelnyti išlyginamąjį įvartį ir atimti du taškus iš „Liverpool“ komandos.

Po šių lygiųjų Liverpulio miesto klubas liko ketvirtoje turnyro lentelės vietoje, o WBA ekipa pakilo į 16-ą.

Antrame dienos mače Londono „Arsenal“ futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje 2:0 įveikė „Crystal Palace“ ekipą ir bent trumpai šoktelėjo į pirmąją poziciją turnyro lentelėje.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Alexas Oxlade-Chamberlainas.

„West Bromwich Albion“ 1 - 1 „Liverpool“
24' [0 - 1] Daniel Sturridge
67' [1 - 1] Victor Anichebe

„Arsenal“ 2 - 0 „Crystal Palace“
47' [1 - 0] Alex Oxlade-Chamberlain
73' [2 - 0] Alex Oxlade-Chamberlain