V. Bottas nenorėjo išgirsti komandos nurodymų į priekį praleisti L. Hamiltoną

 (2)
Valtteri Bottas neslėpė, kad Bahreine vykusių F-1 lenktynių metu išgirsti „Mercedes“ komandos nurodymus į priekį praleisti Lewisą Hamiltoną nebuvo malonu.
Lewisas Hamiltonas ir Valtteri Bottas
© LaPresse / Scanpix

Varžybų metu minėtoji ekipa savo sportininką informavo tris kartus apie tai, jog jis privalės užleisti poziciją britui.

„Tiesą pasakius, vienintelis dalykas, kurio lenktynininkas tikrai nenori išgirsti, tai komandos nurodymų į priekį praleisti kitą pilotą“, – po varžybų sakė V. Bottas.

„Žinoma, aš tai padariau, nes Lewisas turėjo galimybę pavyti Vettelį. Jam to padaryti nepavyko, bet komanda darė savo darbą, tad viskas suprantama. Taip pasielgti nėra lengva, bet šiandien aš nebuvau pakankamai greitas. Turime išsiaiškinti kodėl taip buvo.“

V. Botto teigimu, lenktynių metu jis turėjo problemų su galinėmis „Pirelli“ padangomis.

„Man tai buvo gana sudėtingos lenktynės. Pirmoje varžybų pusėje turėjome problemų su per dideliu padangų slėgiu. Dėl to jos greičiau nusidėvėjo. Vėliau situacija stipriai nepasikeitė. Vis reikėjo stebėti galines padangas. Dažnai slydo bolido galas. Štai kodėl negalėjau važiuoti greičiau. Gaila, nes šios dienos lenktynėms kėlėme aukštesnius tikslus.“

Primename, kad lenktynes Bahreine laimėjo „Ferrari“ atstovaujantis vokietis Sebastianas Vettelis. L. Hamiltonas ir V. Bottas užėmė atitinkamai 2-ąją ir 3-ąją vietas.

Tai buvo jau antroji vokiečio pergalė per trejas šio sezono F-1 lenktynes.

Daugiau F-1 naujienų skaitykite čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

F-1

„Renault“ pristatė 2027-ųjų F-1 bolido viziją sveria tik 600 kg

Kinijoje vykstančios automobilių parodos metu „Renault“ pristatė savo 2027 m. „Formulės-1“ bolido koncepcinį modelį – R.S. 2027.

V. Bottas nenorėjo išgirsti komandos nurodymų į priekį praleisti L. Hamiltoną (2)

Valtteri Bottas neslėpė, kad Bahreine vykusių F-1 lenktynių metu išgirsti „Mercedes“ komandos nurodymus į priekį praleisti Lewisą Hamiltoną nebuvo malonu.

Dykumų karalius S. Vettelis nori sustabdyti laiką, L. Hamiltonas atsiprašinėja ir žada kontratakuoti (5)

Trečiąjį „Formulės-1“ etapą Bahreine laimėjęs ir vienvaldžiu lyderiu pilotų įskaitoje tapęs Sebastianas Vettelis džiaugėsi kaip mažas vaikas, o pagrindinis jo konkurentas Lewisas Hamiltonas dėl savo klaidos atsiprašė „Mercedes“ komandos.

Dėl tyčinio veiksmo baudą gavęs L. Hamiltonas Bahreine nepavijo S. Vettelio (18)

Vienvaldžiu „Formulės-1“ lyderiu tapo „Ferrari“ žvaigždė Sebastianas Vettelis. Trečiose šio sezono lenktynėse Bahreine 29 metų vokietis išnaudojo pranašumą, įgytą dėl 5 sek. baudos, skirtos Lewisui Hamiltonui. Britas liko antras, už jo – kitas „Mercedes“ atstovas Valtteri Bottas.

Bahreine pirmąją „pole“ poziciją iškovojo V. Bottas (1)

Bahreine vykusioje „Formulės-1“ kvalifikacijoje pirmąją „pole“ poziciją karjeroje iškovojo „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas.