S. Vettelis: su problemomis susidūrėme netikėtaineįtiko M. Verstappeno gynyba

 (6)
Sebastiano Vettelio teigimu, tiek jis, tiek jo komandos draugas Kimi Raikkonenas Silverstoune vykusiose F-1 lenktynėse su problemomis susidūrė netikėtai.
Sebastianas Vettelis
© LaPresse / Scanpix

Varžyboms artėjant prie pabaigos, K. Raikkonenui kilo rimtų problemų su kaire priekine padanga. Suomis buvo priverstas pasukti į techninio aptarnavimo zoną ir taip antrą vietą užleido komandos draugui S. Vetteliui. Bet iki finišo likus vos porai ratų, prakiuro vokiečio padanga. Tad sportininkas, po neplanuoto sustojimo, finišavo tik septintas.

„Iki tol rodos viskas buvo gerai. Kimi ir aš susidūrėme su ta pačia problema. Jo padangos buvo 5-6 ratais naujesnės nei mano. Problemos su padangomis mus užklupo netikėtai“, – sakė S. Vettelis. – Savaitgalis galėjo susiklostyti ir geriau, bet tragišku jo nepavadinčiau. Manau, kad turėjome gerą automobilį, ypač posūkiuose. Balansas taip pat buvo neblogas. Prieš startą užsidegė stabdžiai, tad pirmame rate man dėl to tikrai nebuvo lengviau. Galų gale tai buvo gana sunkios lenktynės.

Trasoje nepavyko aplenkti Maxo (Verstappeno), tad nusprendėme anksčiau atlikti sustojimą. Vėliau, kai važiavau 3-4 vietoje, žinojome, kad mus pavys Valtteri (Bottas), nes jis pasinaudojo tuo, jog buvau užstrigęs už Maxo. Dėl įvairių smulkmenų lenktynės darėsi vis sunkesnės ir sunkesnės“, – sakė čempionato lyderis bendroje įskaitoje S. Vettelis.

S. Vetteliui neįtiko M. Verstappeno gynyba

Ferrari“ pilotas S. Vettelis neliko sužavėtas „Red Bull“ atstovo M. Verstappeno gynyba savaitgalį Silverstoune vykusių F-1 lenktynių metu.

Pirmoje varžybų pusėje, kovodami dėl trečios vietos, „Stowe“ ir „Club“ posūkiuose abu sportininkai buvo atsidūrę už trasos ribų.

S. Vettelis bandė atkreipti teisėjų dėmesį išreikšdamas nepasitenkinimą M. Verstappeno gynyba.

„Negaliu sakyti, kad to tikėjausi, bet mes visi žinome kaip jis ginasi“, – kalbėjo S. Vettelis. – Jis stengiasi visais įmanomais būdais apginti poziciją. Bet kartais jam derėtų likti savo trajektorijoje ir jos nekeisti stabdymo zonoje. Neabejoju, kad jis nusiramins. Pastaruoju metu Maxas ne dažnai taip elgiasi.“

S. Vettelio teigimu, M. Verstappenui nederėjo taip agresyviai gintis.

„Kokia jam iš to buvo nauda? Žinoma, niekas nežinojo, jog vėliau man prakiurs padanga. Akivaizdu, kad mes buvome greitesni už jį, aplenkėme Maxą sustojimų metu.“

Daugiau F-1 naujienų skaitykite čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

F-1

V. Bottas: man reikia ilgalaikės sutarties su „Mercedes“ komanda

„Formulės-1“ komandos „Mercedes“ pilotas 27-erių metų suomis Valtteri Bottas teigia, kad nori pasirašyti su ekipa ilgalaikę sutartį.

L. Hamiltonas: dabar esu geriausios savo karjeroje formos (3)

„Formulės-1“ komandos „Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas teigia, kad šį pasaulio čempionato sezoną pasiekė dar aukštesnį meistriškumo lygį.

T. Wolffas: neteisinga kritika L.Hamiltoną pavertė stipresniu

„Mercedes“ ekipos vadovas Toto Wolffas atskleidė, kad nebuvo patenkintas kritika adresuojama Lewisui Hamiltonui. T. Wolffas yra įsitikinęs, jog ta kritika buvo neteisinga ir nelogiška.

S. Vettelis: su problemomis susidūrėme netikėtai neįtiko M. Verstappeno gynyba (6)

Sebastiano Vettelio teigimu, tiek jis, tiek jo komandos draugas Kimi Raikkonenas Silverstoune vykusiose F-1 lenktynėse su problemomis susidūrė netikėtai.

Padangų gamintojų pozicija: „Ferrari“ pilotus užklupo skirtingos problemos

„Pirelli“ atstovų teigimu, pirminės padangų analizės parodė, kad sekmadienį Silverstoune vykusiose F-1 lenktynėse „Ferrari“ lenktynininkai Kimi Raikkonenas ir Sebastianas Vettelis susidūrė su skirtingomis problemomis.