Vokietis vieną Suzukos trasos ratą įveikė per 1:32,506 sek. ir 0,197 sek. aplenkė komandos draugą Lewisą Hamiltoną, likusį antroje vietoje.

Trečias sekmadienio lenktynėse startuos Valtteri Bottas su „Williams“ automobiliu. Ketvirtoji vieta atiteko tos pačios ekipos sportininkui Felipei Massai.

Už keturių lenktynininkų, naudojančių „Mercedes“ variklį, liko penktą poziciją užėmęs Fernando Alonso iš „Ferrari“.

Šeštą vietą užėmė „Red Bull“ ekipos lyderis Danielis Ricciardo, o septintą bei aštuntą – abu „McLaren“ atstovai Kevinas Magnussenas ir Jensonas Buttonas.

Devintas kvalifikavosi čempiono vardą ginantis Sebastianas Vettelis su „Red Bull“ automobiliu, už savęs palikęs Kimi Raikkoneną iš „Ferrari“.

Jeanas-Ericas Vergne‘as antroje kvalifikacijos dalyje liko 11-as ir nesugebėjo prasibrauti į kitą važiavimą. Prancūzui taip pat priskirta 10 vietų starto pozicijų bauda už keičiamą „Toro Rosso“ variklį.

Lenktynės sekmadienį prasidės 9.00 val. Lietuvos laiku.

Japonijos GP kvalifikacijos rezultatai (pilotas, komanda, 1 dalis, 2 dalis, 3 dalis):

1Nico RosbergasMercedes1:33.6711:32.9501:32.506
2Lewisas HamiltonasMercedes1:33.6111:32.9821:32.703
3Valtteri BottasWilliams-Mercedes1:34.3011:33.4431:33.128
4Felipe MassaWilliams-Mercedes1:34.4831:33.5511:33.527
5Fernando AlonsoFerrari 1:34.4971:33.6751:33.740
6Danielis RicciardoRed Bull-Renault1:35.5931:34.4661:34.075
7Kevinas MagnussenasMcLaren-Mercedes1:34.9301:34.2291:34.242
8Jensonas ButtonasMcLaren-Mercedes1:35.1501:34.6481:34.317