S. Vettelis dominavo ir penktadienio treniruotėse.

Likus apie 30 minučių iki treniruotės pabaigos Fernando Alonso pranešė, kad iškilo problemų su greičių dėže ir sustabdė jį starto - finišo tiesiosios pradžioje. Teisėjai trumpam sustabdė treniruotę, kad galėtų patraukti F. Alonso automobilį iš trasos.

Kai lenktynininkams vėl buvo leista išvažiuoti į trasą, pradėjo smarkiai lyti. Todėl daugelis pilotų nespėjo įveikti greitų ratų su itin minkštomis padangomis.

Trečią poziciją užėmė antrasis „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas. Ketvirto vietoje liko „Force India“ lenktynininkas Sergio Perezas, kuris spėjo nuvažiuoti greitą ratą su itin minkštomis padangomis. Penktas treniruotę baigė Nico Rosbergas iš „Mercedes“, kuris nuo treniruotės nugalėtojo atsiliko 0.338 sek.

Šeštoje ir septintoje vietose liko „Williams“ atstovai Felipe Massa ir Valtteri Bottas. Aštuntas treniruotę baigė jaunasis „Toro Rosso“ pilotas Maxas Verstappenas.

Devintoje ir dešimtoje vietose liko „Lotus“ lenktynininkai Pastoras Maldonadas ir Romainas Grosjeanas. Kaip ir F. Alonso, pastarasis vienu metu susidūrė su greičių dėžes problemomis.

Likus apie 10 minučių iki treniruotės pabaigos dalis lenktynininkų išvažiavo į trasą išbandyti lietui skirtų padangų.

„Formulės-1“ čempionato Austrijos „Grand Prix“ lenktynių kvalifikacija vyks šiandien 15.00 val.

Austrijos GP šeštadienio treniruočių rezultatai (pilotas, komanda, laikas, atsiliko, ratai):

1Sebastianas VettelisFerrari1:09.99416
2Lewisas HamiltonasMercedes1:10.011+ 0.01716
3Kimi RaikkonenasFerrari1:10.177+ 0.18312
4Sergio PerezasForce India-Mercedes1:10.221+ 0.22714
5Nico RosbergasMercedes1:10.332+ 0.33823
6Felipe MassaWilliams-Mercedes1:10.408+ 0.41418
7Valtteri BottasWilliams-Mercedes1:10.417+ 0.42314
8Maxas VerstappenasToro Rosso-Renault1:10.436+ 0.44223