„Jūs esate geriausi Europoje. Jūs parodėte puikų pavyzdį ir pademonstravote vyriškumą“, – futbolininkams kalbėjo Portugalijos prezidentas M. Rebelo de Sousa.

Žaidėjams buvo skirto trečio laipsnio - Komandorų ordinai.

Portugalijos futbolo rinktinė Senojo žemyno pirmenybių finale liepos 10-ą dieną rezultatu 1:0 po pratęsimo įveikė turnyro šeimininkę Prancūziją ir pirmą kartą istorijoje tapo pajėgiausia Europoje. Pergalingą įvartį 109-ą minutę pelnė Ederas.

Priminsime, kad Europos čempionato pirmame etape F grupėje portugalai triskart sužaidė lygiosiomis: 1:1 su Islandija, 0:0 – su Austrija ir 3:3 – su Vengrija.

Aštuntfinalyje būsime čempionai po pratęsimo eliminavo 1:0 Kroatiją, ketvirtfinalyje po baudinių serijos 5:4 nugalėjo Lenkiją (1:1, 0:0), o pusfinalyje 2:0 įrodė pranašumą prieš Velsą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)