Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei pusę minutės estai po dviejų iš eilės Siimo-Sanderio Venes dvitaškių išsiveržė į priekį 63:62, tačiau tuomet tritaškį smeigė Krunoslavas Simonas, o Bojanas Bogdanovičius viena taiklia bauda įtvirtino kroatų pergalę.

19 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Siimas-Sanderis Vene (9/12 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/3 bauda, 5 atk. kam.), 11 – Gregoras Arbetas, po 8 – Stenas Sokkas (7 rez. perd.), Joosepas Toome'as ir Janaras Taltsas, 7 – Kristjanas Kanguras.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Bojanas Bogdanovičius (7/10 dvitaškiai, 1/5 tritaškis, 4/5 baudos), 8 – Luka Žoričius, 7 – Roko Leni Ukičius, Ante Tomičius bei Krunoslavas Simonas.

Ketvirtadienį Estijos rinktinės varžove turnyre Zagrebe bus Izraelio ekipa, kuri trečiadienį 79:80 pralaimėjo Bosnijos ir Hercegovinos komandai.

Europos čempionatas keturiose šalyse (Latvijoje, Kroatijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje) vyks rugsėjo 5-20 dienomis. Lietuvos krepšininkai D grupėje Rygoje rungtyniaus su Latvijos, Čekijos, Estijos, Belgijos ir Ukrainos ekipomis.

Europos čempionate bus kovojama dėl kelialapių į 2016 metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Tiesiai į olimpiadą pateks dvi Senojo žemyno pirmenybių finalo dalyvės. Turnyre 3-7 vietas užėmusios rinktinės žais olimpinėse atrankos varžybose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)