Lemiamą persvarą suomiai įgijo trečiojo kėlinio pabaigoje. Likus kiek daugiau nei 2 min. iki ketvirčio pabaigos Gruzijos deficitas buvo tik du taškai (48:50), tačiau spurtavę suomiai susikrovė dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki susitikimo pabaigos.

Tiek gruzinai, tiek suomiai pralaimėjo pirmąsias antrojo etapo rungtynes. Gruzinai 63:65 nusileido Makedonijai, Skandinavijos atstovai – 60:79 turėjo pripažinti Rusijos ekipos pranašumą.

Rungtynės

Pirmieji taškus rungtynėse sužaidus beveik 1 minutę pelnė gruzinai, kai iš toli taikliai atakavo V. Sanikidze - 3:0. Tačiau jau kitoje atakoje tuo pačiu atsakė S. Huffas - 3:3, o netrukus suomiai jau buvo priekyje, kai vėl iš toli pataikė P. Koponenas - 5:6. Įpusėjus kėliniui dar vieną tritaškį pataikė S. Salinas (5:9), tačiau gruzinai pelnė 4 taškus be atsako ir išlygino rezultatą - 9:9.

Suomiai neperleido iniciatyvos bei patys pelnė 4 taškus iš eilės - 9:13. Pranašumą skandinavai dar padidino ir išlaikė iki pirmojo ketvirčio pabaigos - 13:22.

Antrasis kėlinys prasidėjo gruzinų spurtu 8:0, o skirtumas ištirpo iki minimumo - 21:22, bet įpusėjus ketvirčiui, po M. Koivisto tritaškio, suomiai vėl kiek atitolo - 26:30. Gruzinai išlygino rezultatą (30:30), tačiau iki didžiosios pertraukos suomiai vėl įgijo pranašumą - 33:36.

Trečiajame kėlinyje, po V. Sanikidzės dvitaškio gruzinai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (48:50), bet žaidimo atkarpą 9:0 laimėję suomiai atitolo (48:59). 11 taškų komandas skyrė ir besibaigiant ketvirčiui (50:61), o T. Shengelia dvitaškiu skirtumą kiek aptirpdė - 52:61.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliais abiejų komandų metimais, o sužaidus 3 min. suomių pranašumas buvo dviženklis - 59:69.

Įpusėjus ketvirčiui P. Koponenas taikliai atakavo iš toli, o skirtumas šoktelėjo jau iki 15 taškų - 61:76.

Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas, o suomiai šventė pirmą, užtikrintą pergalę - 87:73.

Gruzija: Viktoras Sanakidze 18, Giorgio Shermadini 13, Tornike Shengelia 12, Manucharas Markoishvili 10.

Suomija: Mikko Koivisto 14 , Tukka Kotti ir Petteris Koponenas po 12, Kimmo Muurinenas 11.