Krabas Lazdeika vėl pateikė ryžtingą verdiktą

 (292)
DELFI orakulas krabas Lazdeika Turkijos rinktinei nieko gero nežada. Spėdamas penktadienio mačo Lietuva-Turkija laimėtoją, jis nė kiek nesudvejojo ir pasirinkto trispalvę. Po visiškai tikslios Lazdeikos pranašystės dėl mačo Lietuva-Lenkija laimėtojo, Turkijos rinktinei turėtų drebėti kinkos.
Krabas Lazdeika
Krabas Lazdeika
© DELFI (V.Kopūsto nuotr.)

Lazdeikos pranašystė jau antrąsyk iš eilės buvo labai greita. DELFI orakulas, vos pašvietus ryškiai šviesai, nedvejodamas nuo jos pasislėpė kokoso kevale su Lietuvos vėliava.

Toks Lazdeikos verdiktas – geras signalas. Mat jis beveik taip pat ryžtingai apsisprendė ir dėl Lietuvos ir Lenkijos rinktinių dvikovos. O ketvirtadienį lietuviai lenkus sutriuškino rezultatu 97:77, nesulaukę rimtesnio pasipriešinimo. Būtent taip, kaip prognozavo Lazdeika.

Žinoma, ryžtingo Lazdeikos sprendimo nebūtina interpretuoti kaip spėjimo, kad lietuviai turkus taip pat sutriuškins 20 taškų skirtumu. Juolab, kad Turkijos rinktinė užtikrintai laimėjo pirmąsias dvejas Europos pirmenybių rungtynes.

Tiesa, pagal komandų kalibrą mačai Turkija-Portugalija ir Turkija-Didžioji Britanija tolygūs, pavyzdžiui, Kauno „Žalgirio“ ir Joniškio „Delikateso“ rungtynėms. Tad negalima atmesti ir galimybės, jog DELFI orakulas numanė, kad turkai po dvejų rungtynių su, švelniai tariant, ne pačiomis stipriausiomis pogrupio komandomis gali būti dar nepajautę tikrojo Europos čempionato ritmo.

Naujausia savo pranašyste Lazdeika tarsi primena kebabų krašto krepšininkams keletą paprastų faktų.

Visų pirma, turkai rimtose tarptautinėse varžybose per pastarąjį dešimtmetį ką nors pasiekė tik tais atvejais, kai pirmenybės vyko pačioje Turkijoje (turkai per visą savo krepšinio istoriją iškovojo tik du sidabro medalius: 2001 m. Europos pirmenybėse ir pernykščiame pasaulio čempionate – abejos varžybos vyko Turkijoje). Visų antra, Lietuva, nepaisant kebabų kioskų gausos, nėra Turkija.

Visų trečia, visi puikiai pamena, kad pernykštis sidabras turkams teko nepelnytai: pasaulio čempionato varžybų sistema buvo sudėliota taip, kad turkai su amerikiečiais susitiktų nebent finale, nors pagal įprastinę varžybų schemą Turkijos ir JAV rinktinės turėjo susikauti pusfinalyje. Ką bekalbėti apie tai, kad kelią į finalą turkams tuomet atvėrė šiurkšti teisėjo klaida, pusfinalio rungtynėse atėmusi pergalę iš Serbijos rinktinės, kuri vėliau nusileido lietuviams kovoje dėl bronzos.

Jau dusyk nepriekaištingą krepšinio uoslę pademonstravęs Lazdeika turkams siunčia rimtą signalą. Turbūt vienintelis būdas apeiti krabo verdiktą – Turkijos rinktinei apeiti visus Panevėžio kebabų kioskus, tikintis pasisemti Turkijos dvasios. Bet jie juk nežino, kad turkiški kebabai Lietuvoje dažniausiai būna visiškai neturkiški.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Eurobasket 2015

S.-S. Vene po triuškinančio pralaimėjimo: dar ne laikas verkti specialiai DELFI iš Rygos (4)

Estijos krepšinio rinktinė rezultatu 57:80 pralaimėjo Čekijos krepšininkams. Rinktinės lyderis Siimas-Sanderis Vene, pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių teigė, kad verkti dar ne laikas.

Miestas nusidažė žaliai: tūkstančiai Lietuvos krepšinio sirgalių okupavo Rygą specialiai DELFI iš Rygos (103)

Ryga nusidažė žaliai, į miestą suplūdo tūkstančiai Lietuvos rinktinės krepšinio aistruolių, kurie su nekantrumu laukia pirmosios lietuvių dvikovos su Ukraina.

Turime ko pavydėti latviams: apie tokią sporto oazę svajoja daugelis lietuvių specialiai DELFI iš Rygos (31)

Šalia Rygos arenos, kurioje vyks Europos čempionato D grupės kovos, yra įsikūręs Rygos olimpinis centras. Jame galima užsiimti daugybe sporto šakų, yra 7 skirtingos sporto salės bei baseinas. Turime, ko pavydėti latviams, tokio lygio sporto kompleksų Lietuvoje trūkstą.

NBA žaidėjų vedini vokiečiai pranoko Europos čempionato debiutantus estai neprilygo čekams, o gruzinai nusileido olandams (3)

Šeštadienio pavakarę keturiose šalyse – Prancūzijoje, Vokietijoje, Kroatijoje ir Latvijoje – startavo 39-asis Europos vyrų krepšinio čempionatas.

Prieš čempionato startą Rygos arenoje sprogmenų ieškojo tarnybinis šuo specialiai DELFI iš Rygos (20)

Per paskutinę Lietuvos rinktinės treniruotę Rygos arenoje atsirado netikėtas lankytojas. Pareigūnas su tarnybiniu šunimi tikrino arenos tribūnas.