Krabas Lazdeika įžnybo Dirkui Nowitzkiui

 (299)
DELFI orakulas krabas Lazdeika po penktadienio rungtynių Lietuva-Prancūzija veikiausiai užsitraukė nemenką skaitytojų nemalonę. Tačiau lig šiol visų Lietuvos rinktinės rungtynių laimėtojus teisingai išpranašavęs krabas siekia atpirkti savo nuodėmę rungtynių Lietuva-Vokietija prognoze.
Krabas Lazdeika įžnybo Dirkui Nowitzkiui
© DELFI (V.Kopūsto nuotr.)

Vokiečiai, su kuriais sekmadienį vakare susikaus Lietuvos rinktinė, yra gyvūnų-orakulų tradicijos pradininkai. Taigi jiems Lazdeikos verdiktas turėtų smogti tiesiai į paširdžius. Pranašaudamas mačo laimėtoją, Lazdeika nedvejodamas pasirinko kokoso kevalą su Lietuvos vėliava, taip pradėdamas laidoti vokiečių viltis.

Pranašaudamas paskutinių grupės varžybų laimėtoją, DELFI orakulas tarsi įžnybė vokiečių lyderiui Dirkui Nowitzkiui į pačią skaudžiausią vietą (kokia ji bebūtų). Mat jeigu Lazdeikos prognozė iššsipildys, rungtynės su „Eurobasket 2011” šeimininkais vokiečiams bus paskutinės Europos pirmenybėse.

Lazdeika neabejoja, kad D. Nowitzkis veikiausiai būtent šiose rungtynėse taps pačiu rezultatyviausiu visų laikų Europos čempionatų krepšininku. Jam iki graiko Nikolaoso Galio rekordo pagerinimo trūksta tik 27 taškų. Vokiečių superkrepšininkas gali sumesti ir 30, ir 50 taškų, tačiau tai, Lazdeikos nuomone, vis vien neišgelbės Lietuvos varžovų.

Krabas taip pat neabejoja, kad visi Vokietijos krepšininkai lietuviams priešinsis iš paskutiniųjų, siekdami užsikabinti už paskutinio šiaudo Europos čempionate.

Bet burtas mestas. D. Nowitzkis gali nusigraužti nagus iki alkūnių, tačiau Lazdeikos nuomonės nepakeis.

Vokiečiai galbūt galėtų bandyti pasipriešinti, tačiau visos lig šiol DELFI orakulo pateiktos prognozės buvo šimtu procentų tikslios. Kad ir penktadienio rungtynės su prancūzais. Lazdeika dar gerokai iki šio mačo užsiminė, kad lietuviai neutralizuos Tony Parkerį, o prancūzai versis be taikliausio tritaškininko Mickaelio Gelebale'io. Ir visa tai buvo tiesa. T. Parkeris buvo savo paties šešėlis, M. Gelabale'is į aikštę nešbėgo. Vienintelis dalykas, kurio Lazdeika nepastebėjo – tai, kad rungtynėse su lietuviais sublizgės Nanto de Colo, iš bendro komandos fono išsiskyręs 2 taškų per rungtynes vidurkiu.

Kaip bebūtų, Lietuvos rinktinė ir Lazdeika gali sau leisti suklysti. Pagal krepšinio matematiką, „Eurobasket“ šeimininkai patektų į kitą turnyro etapą net jeigu pralaimėtų D. Nowitzkio vedamai kariaunai ne didesniu kaip 10 taškų skirtumu.

Žinoma, visi mes tikėjomės, kad penktadienio Lazdeikos prognozė dėl mačo Lietuva-Prancūzija bus klaidinga. Tačiau tai buvo penktadienį, o dabar reikia laukti, kad septynissyk paeiliui nesuklydęs krabas būtų teisus ir aštuntąjį kartą.

Tapk Krabo draugu „Facebook“ tinkle.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Eurobasket 2015

Kodėl J. Mačiuliui grasinęs fanas liks nenubaustas? (3)

Visai neseniai praūžusi Europos krepšinio čempionato karštinė atrodo kartu į užmarštį nusinešė ir serbų fano grasinimus nužudyti Joną Mačiulį ir jo šeimą. Šis išpuolis, panašu, taip ir liks tik nemalonia istorija – be jokių teisinių pasekmių ir atsakomybės.

„Du prieš du“: geriausi, bet nebūtinai taikliausi ekspertų perliukai

Europos krepšinio čempionato rodytoje tiesioginėje analitinėje laidoje „Du prieš du“ turėjome galimybę pamatyti ir išgirsti, ką apie Lietuvos rinktinės žaidimą, trenerių štabo sprendimus ir varžovus mano pripažinti krepšinio ekspertai ir strategai.

Rinktinės siela Juozukas buvo šiltai sutiktas „Sūduvos“ komandoje video (5)

Nespėjus atslūgti emocijoms po Europos vyrų krepšinio čempionato, kuriame Lietuvos rinktinė tapo vicečempione, visi sidabrinės rinktinės nariai jau sugrįžo į savo klubus ir pradeda ruoštis 2015-2016 metų krepšinio sezonui. Ilgametis rinktinės narys, techninis vadybininkas Juozas Petkevičius, taip pat grįžtą į klubų krepšinį. Tiesa, ant kojų naujame sezone jis statys ne vyrus, o merginas.

Ispanai širsta dėl prancūzų įtarimų, kad P. Gasolis galėjo vartoti dopingą (65)

Ispanijos sporto žiniasklaida pastarosiomis dienomis mirga nuo žinučių, kuriose piktinamasi prancūzų elgesiu Europos krepšinio čempionate ir jam pasibaigus. Prieš keletą dienų Ispanijos krepšinio federacijos prezidentas Jose Luisas Saezas viešai pareiškė, kad skambant Ispanijos himnui švilpę prancūzai yra „žemos moralės“, o dar daugiau pykčio sukėlė dienraščio „Le Monde“ tinklaraštininko Clemento Guillou svarstymai, kad Pau Gasolis čempionato metu galėjo vartoti dopingą.

Lietuvius vienu metimu pražudyti galėjęs M. Belinelli vis dar pyksta (2)

Vienas Italijos rinktinės lyderių Marco Belinelli vis dar negali atsigauti po Europos čempionato ketvirtfinalio rungtynėse su Lietuva patirto skaudaus smūgio – italai pralaimėjo lietuviams 85:95 po pratęsimo ir baigė kovą dėl medalių anksčiau nei norėjo bei planavo.