Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Auto ir motosportas

Lietuvos ralio čempionas K. Raišys sezoną pabaigė Latvijoje

2014 spalio mėn. 28 d. 12:55
Šių metų 2WD grupės Lietuvos automobilių ralio čempionas Karolis Raišys paskutiniam metų renginiui – „Rally Latvia“ – ištikimą ralio trasoms skirtą BMW M3 iškeitė į klasikinį MG B GT automobilį ir įveikė nuostabias „Rally Latvia Historic“ lenktynes.

WRC: Ispanijoje triumfavęs S. Ogier užsitikrino antrąjį čempiono titulą

2014 spalio mėn. 26 d. 15:36
Sebastianas Ogier
Apleistų vietų blogo pbb.lt (Polububijus) nuotr.
Sebastienas Ogier sekmadienį triumfavo Ispanijoje vykusiame ralyje ir taip anksčiau laiko užsitikrino antrą čempiono titulą.

MotoGP: čempionu tapęs M. Marquezas ir toliau nemažina apsukų (1)

2014 spalio mėn. 26 d. 13:22
Sekmadienio lenktynėse įveikęs du „Yamaha“ atstovus Marcas Marquezas iškovojo dvyliktą pergalę šių metų „MotoGP“ sezone. Ispanas ir Jorge Lorenzo nepasidalino vieta pirmame posūkyje. Po nedidelio incidento M. Marquezas atsidūrė aštuntoje vietoje, o „Yamaha“ atstovas – trečioje. Pastarasis greitai susidorojo su Andrea Dovizioso bei Dani Pedrosa ir pakilo į pirmą poziciją.

WRC: Ispanijos ralyje S. Ogier neužleidžia lyderio pozicijos

2014 spalio mėn. 25 d. 21:10
Nors Sebastieno Ogier persvara prieš artimiausią varžovą sumažėjo, prancūzas toliau sėkmingai pirmauja šį savaitgalį Ispanijoje vykstančiame ralyje.

Planetos ralio čempionate pirmaujantis prancūzas tapo Ispanijos etapo lyderiu

2014 spalio mėn. 24 d. 22:57
Naujuo dvylikto pasaulio automobilių ralio čempionato etapo – „Rally RACC-Rally de Espana“ – Ispanijoje lyderiu po antros dienos tapo šio sezono lyderis ir pasaulio čempiono titulą ginantis prancūzas Sebastienas Ogier. Penktadienį laimėjęs tris greičio ruožus iš šešių, Prancūzijos lenktynininkas artimiausius persekiotojus – komandos draugą suomį Jarį-Mattį Latvalą ir norvegą Madsą Ostbergą („Citroen“) – lenkia daugiau nei pusę minutės.