Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Auto ir motosportas

Tarptautinio žurnalistų ralis startuos Panevėžyje

2014 balandžio mėn. 18 d. 13:12
Tarptautinio žurnalistų ralis startuos Panevėžyje
V.Ščiavinsko nuotr.
„Gegužės 30-ąją Panevėžyje startuosiantis XIX tarptautinis Press ralis bus kompaktiškiausias iš visų, vykusių per pastarąjį dešimtmetį, – sako šio projekto koordinatorius, ralį rengiančio Lietuvos žurnalistų autoklubo prezidentas Valdas Valiukevičius. – Lenktynių dalyviams per dvi dienas teks įveikti bendrą 260 kilometrų, iš kurių beveik pusšimtį sudaro greičio ruožai ir kitos specialiosios rungtys, distanciją“..

Lietuvos premjeras A. Butkevičius tapo WRC etapo garbes globėju (3)

2014 balandžio mėn. 18 d. 12:50
Lietuvos premjeras A. Butkevičius tapo WRC etapo garbes globėju
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Birželio 26-29 dienomis Lietuvoje ir Lenkijoje vyksiančio Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo garbės globėju tapo Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius.

WRC etapui – Lenkijos prezidento garbės globa (2)

2014 balandžio mėn. 15 d. 17:24
Lenkijos Respublikos Prezidentas Bronislawas Komorowskis tapo Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo „LOTOS 71st Rally Poland“garbės globėju.

K. Navickas ralio kroso varžybose Nyderlanduose užėmė antrą vietą (1)

2014 balandžio mėn. 14 d. 22:56
K. Navicko ralio kroso varžybose Nyderlanduose užėmė antrą vietą
Stopkadras
Lietuvos ir Baltijos šalių ralio kroso čempionas, septyniolikmetis tauragiškis Kasparas Navickas praėjusį savaitgalį Nyderlanduose sėkmingai pradėjo 2014 metų lenktynių sezoną. „Valkenswaard“ trasoje vykusiame jungtiniame Didžiosios Britanijos ir Nyderlandų ralio kroso čempionato etape jaunasis lenktynininkas užėmė antrą vietą.

MotoGP: Ostine – antroji iš eilės M. Marquezo pergalė (2)

2014 balandžio mėn. 14 d. 00:00
Ostino lenktynių prizininkai
AP/Scanpix
Sekmadienį Ostine (JAV) vykusiose lenktynėse triumfavo „Honda“ lenktynininkas Marcas Marquezas. Tai antroji iš eilės praėjusių metų čempiono pergalė šių metų sezone.