Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Auto ir motosportas

Žemaitijos ralio „vinis“ – degantis automobilis

2014 liepos mėn. 28 d. 17:32
Algirdas Kazlauskas ir Andrius Petruškevičius
Organizatorių nuotr.
Savaitgalį praūžusio ralio „Žemaitija 2014“ teisėjai dar ilgai su siaubu prisimins pragaro automobilį, grėsmingai paskendusi dūmuose jų pašonėje. Tragedija vos nesibaigusią dramą lenktynėse užkūrė skandalingasis vyrų automobilių klubo N40 ekipažas su senučiuke „Subaru Impreza“. Tiesa, aplinkiniams iškilusią grėsmę neutralizavo ne kas kitas, o „senių“ klubo įkūrėjas, lemiamą akimirką nepaisęs savo paties saugumo.

„300 Lakes Rally“ lenktynėse – britų ekipažo debiutas

2014 liepos mėn. 28 d. 11:34
Dai Robertsas
Organizatorių nuotr.
Rugpjūčio 8-9 dienomis Zarasų apylinkėse vyksiančių „300 Lakes Rally“ varžybų dalyvių sąraše jau dabar galima rasti 95 duetus. Kai kuriems ekipažams tai bus debiutinis ralis Lietuvoje. Vienas tokių – britų Joshas Cornwellas ir Dai Robertsas tandemas.

S. Juodviršis Europoje kartingo čempionate užėmė trečią vietą kovojo ir legendinio M. Schumacherio sūnus (3)

2014 liepos mėn. 27 d. 19:00
Simas Juodviršis
Organizatorių nuotr.
Simas Juodviršis iškovojo trečią vietą Europos kartingo čempionate. Paskutiniajame, trečiajame Europos kartingo čempionato etape, kuris vyko Švedijoje, Simui nepavyko pakartoti savo pasiekimo – laimėti Europos kartingo čempionato.

A. Vėbra triumfavo „Fast Lap“ lenktynių trečiajame etape Rygoje nuotraukų albumas (1)

2014 liepos mėn. 27 d. 10:44
„Fast Lap“ lenktynių trečiasis etapas Rygoje
A.Venskaus nuotr.
Šeštadienio vakare finišavo trečiasis „Autoplius Fast Lap“ lenktynių etapas. Dalyviai kovėsi Rygos mieste esančioje Bikernieki lenktynių trasoje, kuri kiekvienais metais pateikia siurprizų. Šiais metais laimingiausias namo į Vilnių grįš Antanas Vėbra, laimėjęs „Race“ lenktynes ir puikiai pasirodęs „Time Attack“ važiavimuose.

V. Švedas: ralis „Žemaitija 2014“ – vienas karščiausių karjeroje nuotraukų albumas (2)

2014 liepos mėn. 27 d. 10:20
Žemaitijos ralis
N.Jankausko nuotr.
Dulkėti keliai ir alinantis karštis nesutrukdė Vytautui Švedui pasiekti užsibrėžto tikslo. Vienas geriausių Lietuvos lenktynininkų penktą kartą laimėjo „Žemaitijos“ ralį ir pagerino savo pergalių jame rekordą.