Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Auto ir motosportas

Formalumai sutvarkyti – lietuviai viena koja Dakare

2014 lapkričio mėn. 21 d. 13:29
Kartais juokaujama, kad jei egzistuoja pragaras, tai jam vadovauja prancūzai. Jie keiksnojami ir Dakare. Vienas didžiausių pasaulyje automobilių sporto renginių dažnai neapsieina be didžiulės biurokratijos, vienas kitam prieštaraujančių nurodymų ar tiesiog bendro informacijos trūkumo.

B. Vanago starto pozicija Dakaro ralyje – 34-iomis aukštesnė nei pernai (4)

2014 lapkričio mėn. 19 d. 15:42
Trečiadienį Paryžiuje, Dakaro ralio organizatoriai paskelbė oficialią starto tvarką sudėtingiausiam pasaulio ralio maratonui. „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komandai atstovausiančio B. Vanago ekipažui suteiktas 339–as starto numeris, A. Juknevičiui – 379–asis.

B. Vanagas prieš Dakaro ralį jaučiasi užtikrintai automibiliai jau išgabenti į Pietų Ameriką (7)

2014 lapkričio mėn. 17 d. 13:56
Benedikto Vanago automibiliai jau išgabenti į Pietų Ameriką
Organizatorių nuotr.
Daugybė studentų namų darbus palieka paskutinei nakčiai, tuo tarpu į Dakaro ralį išsiruošę lenktynininkai tokios prabangos neturi. Nors iki vienų prestižiškiausių pasaulio lenktynių dar pusantro mėnesio, bet prie savo ralio technikos lenktynininkai praktiškai nebegalės prisiliesti.

S. Ogier WRC sezoną užbaigė čempioniškai M. Hirvonenas atsisveikinimo lenktynėse finišavo antras

2014 lapkričio mėn. 16 d. 17:57
Sebastienas Ogier triumfavo paskutiniame šių metų Pasaulio ralio čempionato (WRC) etape Didžiojoje Britanijoje ir iškovojo anštuntą pergalę. Tuo tarpu su čempionatu atsisveikinantis Mirko Hirvonenas iškovojo puikią antrą vietą.

WRC: S. Ogier išlieka D. Britanijos ralio lyderiu

2014 lapkričio mėn. 16 d. 11:15
Sebastienas Ogier toliau pirmauja Didžiojoje Britanijoje vykstančiame ralyje ir prieš artimiausią varžovą jau turi beveik minutės persvarą. Prancūzui kova dėl paskutinės pergalės šiemet tapo lengvesnė, kai klaidą padarė ir daug svarbaus laiko prarado Jari-Matti Latvala.