Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Auto ir motosportas

„Arenacross“ – motociklų varžybose daugiau laiko praleidžiama ore nei ant žemės (1)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 14:04
"Arenacross' varžybos
Organizatorių nuotr.
Iki pirmų Lietuvos istorijoje „Arenacross“ varžybų lieka vos kiek daugiau nei mėnuo. Jau spalio 19 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje specialiai įrengtoje motociklų kroso trasoje 30 geriausių Lietuvos ir užsienio lenktynininkų susikaus dėl vietų ant nugalėtojų pakylos.

„Kauno rudens“ ralio matematika: į podiumą taikosi ne tik lyderiai foto; video

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 11:55
Klubo N40 automobilis Subaru Impreza
Klubas N40
Likus dviems etapams iki Lietuvos ralio čempionato pabaigos rokiruotės lyderių gretose (ne)įmanomos? „Kauno ruduo 2014“ ralio varžybose sportininkai žada bekompromisę kovą.

Artėja „Rally Classic“ Druskininkuose

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 08:16
"Rally Classic" Druskininkuose
Organizatorių nuotr.
Liko šiek tiek daugiau nei dvi savaitės iki paskutinio Lietuvos ralio čempionato etapo ir išvažiuojamojo Baltarusijos etapo „Rally Classic“, kuris spalio 3 - 4 dienomis vyks Druskininkuose. Jau galima įsigyti bilietus į šį ralį.

Per plauką nuo tragedijos ralyje: iš kūdros ištrauktą pilotą pavyko atgaivinti (4)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 17:18
Avarija
Stopkadras
Ralio varžybose galima ir nuskęsti. Savaitgalį mažą ir tykų Viekšnių miestelį, esantį Mažeikių rajone, sudrebinusios ralio sprinto varžybos per plauką vos nesibaigė tragiškai. Egidijaus Valeišos ir Povilo Reiso ekipažas ketvirtame greičio ruože vertėsi į kūdrą.

R. Baciuška dvikovoje su Šumacheriu jaunesniuoju iškovojo kelialapis į pasaulio taurės finalą (5)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 15:24
Rokas Baciuška trasoje
Organizatorių nuotr.
Europos kartingo čempionatas tapo puikia Lietuvos sportininko kova su Michaelio Šumacherio sūnumi. Didžiojoje Britanijoje vykusiam paskutiniam, ketvirtam Europos kartingo čempionato etapui Rokas Baciuška ruošėsi itin kruopščiai. Nors šis čempionatas lietuviui nesusiklostė ypač sėkmingai ir iškovoti aukštų vietų jis neturėjo šansų, patekti tarp dešimties geriausių jaunų Europos lenktynininkų galėjo.