Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Auto ir motosportas

Siaubingą avariją patyręs estas atsisakė dalyvauti „300 ežerų ralyje“ Zarasuose epizodo video

2014 liepos mėn. 22 d. 09:03
 Raulis Jeetsas
Stopkadras
Pasiruošimo „300 Lakes Rally“ varžyboms darbai ir toliau vyksta maksimaliu tempu, tad organizatoriai skuba pranešti dar kelias naujienas. Vienas svarbiausių akcentų – rugpjūčio 8-9 dienomis Zarasuose startuosiantis ralis šiemet bus praturtintas kvalifikaciniu greičio ruožu.

Šiurpi avarija Estijos ralyje: J. Pipiras su „Škoda“ vertėsi net septynis kartus incidentų video (3)

2014 liepos mėn. 21 d. 10:42
Jonas Pipiras
Stopkadras
Savaitgalį Estijoje vykusiame Europos ralio čempionato etape „Wellman Rally team“ finišavo ketvirtoje „Production cup“ klasės įskaitos pozicijoje (startavo 22 ekipažai) ir bendroje čempionato taškų lentelėje pakilo į 9 vietą.

A. Jasikonis pakilo į trečią ADAC motokroso čempionato vietą (5)

2014 liepos mėn. 21 d. 09:15
Arminas Jasikonis
Organizatorių nuotr.
Savaitgalį Vokietijoje vykusiame ketvirtame „ADAC MX Masters“ motokroso čempionato etape puikiai pasirodė 16-metis lietuvis Arminas Jasikonis, atstovaujantis mūsų šalies „Steel Mustang Racing“ komandai.

IndyCar: Kanadoje – S. Bourdais triumfas

2014 liepos mėn. 20 d. 22:01
Sebastienas Bourdais
AP/Scanpix
Sebastienas Bourdais triumfavo pirmose šio savaitgalio „IndyCar“ lenktynėse Toronte, Kanadoje. Prancūzui paskutinį kartą šioje trasoje pavyko nugalėti prieš dešimt metų.

Iš „Breslau“ ralio – su trečiąja vieta (1)

2014 liepos mėn. 20 d. 19:25
Iš „Breslau“ ralio – su trečiąja vieta
Organizatorių nuotr.
Lenkijoje vykstantis „Breslau“ ralis, nepaisant dėl Malaizijos lėktuvo aviakatastrofos Ukrainoje įvykusio stabdymo, buvo pratęstas, o jo galutinėje įskaitoje motociklų „Enduro - Cross Country“ klasėje trečiąją vietą užėmė komandos„Mediafon-Motoshop“ narys Irmantas Bražiūnas.