Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Auto ir motosportas

D. Butvilas iškovojo trečią pergalę Lenkijos ralio čempionate (1)

2014 spalio mėn. 1 d. 09:54
Dominykas Butvilas ralyje  ("Subaru Poland Rally Team" nuotr.)
Finišavo šeštas Lenkijos ralio čempionato etapas – „Rajd Nadwisliansky 2014“. Šiose varžybose 2012 ir 2013 metų Lietuvos ralio čempionas Dominykas Butvilas, važiuojantis „Subaru Poland Rally Team“ sudėtyje, nugalėjo N klasėje ir bendroje rikiuotėje užėmė 6-ą vietą, į priekį praleisdamas tik kur kas pranašesnius „Ford Fiesta R5“ ralio automobilius.

Ralio meistras R. Čapkauskas: džiugu, kad jau šiandien esame geriausi (1)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 09:22
Ramūnas Čapkauskas ir Tomas Šipkauskas
Organizatorių nuotr.
Dar nepasibaigus Lietuvos ralio čempionatui (LARČ) pirmą vietą užsitikrinęs Ramūnas Čapkauskas, džiaugiasi laimėjimu ir tikisi būti greičiausias iššūkių kupiname, paskutiniame čempionato etape „Rally Classic“ Druskininkai 2014, vyksiančiame spalio 3 - 4 dienomis.

Lietuvos motokroso čempionas M. Stasiškis: šiame sporte negali simuliuoti (8)

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 15:13
Marius Stasiškis
Organizatorių nuotr.
Keturračių motociklų virtuozas Marius Stasiškis po šešerių metų atkaklaus darbo šiemet pagaliau įrodė esąs greičiausias šalies motokroso trasose. Nepažabojamu atkaklumu apsiginklavęs „MS Motorsports-Eurodita-Bikeparts“ komandos lyderis net po sudėtingų traumų nežada nuleisti rankų ir jau kitąmet rengiasi priimti dar didesnius iššūkius garsinant Lietuvos vardą visoje Europoje.

Kauno lenktynininkai laimėjo 555 km automobilių žiedines lenktynes Kačerginėje (1)

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 11:03
Žiedinės lenktynės Kačerginės trasoje
Kačerginės „Nemuno žiede“ praūžusios 555 km varžybos paskelbė šių metų Lietuvos automobilių žiedinių lenktynių sezono pabaigą. Visą savaitgalį vykusiame „Grand Finals“ renginyje paaiškėjo greičiausi iš greičiausiųjų. Bene daugiausiai nugalėtojų ir prizininkų titulų pelnė kauniečių komanda, jau trečiąkart šiemet triumfavusi ilgų distancijų lenktynėse.

V. Švedas: Druskininkų ralyje sieksime tik pergalės! (1)

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 08:44
Vytautas Švedas
Organizatorių nuotr.
Artėjant paskutiniam, spalio 3 - 4 dienomis vyksiančiam, Lietuvos ralio čempionato (LARČ) etapui „Rally Classic“ Druskininkai 2014, antrą vietą bendrojoje čempionato įskaitoje užimantis Vytautas Švedas žada atiduoti visas jėgas, kad šių metų ralio sezoną baigtų pergalingai.