Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Auto ir motosportas

„Drift Allstars“ varžybose Kaune iššūkį Europos lyderiams mes dvylika lietuvių fotoalbumas

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 12:08
Kęstutis Kelpša
Organizatorių nuotr.
Artėjantį savaitgalį Kaune vyks Europos šoninio slydimo čempionato „Drift Allstars“ finalas. Jame paaiškės 2014-ų Europos šoninio slydimo čempionas, kuriuo tapti pretenduoja penki sportininkai. Jiems kortas sumaišyti bandys ir saujelė lietuvių. Specialiai „Drift Allstars“ renginiui bus uždarytos kelios didelės Kauno gatvės: Karaliaus Mindaugo prospektas, M. K. Čiurlionio ir Kaunakiemio.

„Nemuno žiede“ – nemokamas renginys motociklininkams

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 11:47
Renginys "Motodiena"
Organizatorių nuotr.
Artėjantį penktadienį (rugsėjo 5 d.) rengiama nemokama kasmetinė „Moto diena“. Lietuvos vienintelėje profesionalioje lenktynių trasoje „Nemuno žiede“ visi norintys motociklininkai galės pasitikrinti motociklo valdymo įgūdžius. Renginį organizuojantys sporto klubas „Coffee Racers“, Lietuvos kelių policijos tarnyba ir Lietuvos automobilių kelių direkcija labiausiai kviečia naujus motociklų vairuotojus, tačiau nei patirtis, nei motociklo tipas dalyvių neriboja.

Pasaulio ralio reido etape lietuviai finišavo 13-ti

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 21:15
Pasaulio ralio reido etapą lietuviai baigė 13 pozicijoje (E. Babelio nuotr.)
Tris dienas vykusiose „Baja Poland“ lenktynėse Vilmanto Audzijonio ir Vaidoto Paškevičiaus ekipažas standartiniu „Toyota FJ-Cruiser“ automobiliu prasibrovė iki 13 pozicijos bendroje įskaitoje.

„MotoGP“: M. Marquezas Silverstoune grįžo į pergalių kelią

2014 rugpjūčio mėn. 31 d. 18:11
Marcas Marquezas triumfavo šiandien Silverstoune (Didžioji Britanija) vykusiose lenktynėse ir iškovojo 11-ą pergalę iš dvylikos galimų.

„IndyCar“ čempionu tapo W. Poweris

2014 rugpjūčio mėn. 31 d. 11:20
Tony Kanaanas nugalėjo paskutinėse šių metų „IndyCar“ sezono lenktynėse Fontanoje (JAV), tuo tarpu pirmajame dešimtuke finišavęs Willas Poweris pagaliau iškovojo pirmąjį čempiono titulą.