Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Auto ir motosportas

Motoakrobatas A. Gibieža savo triukais stebins žiūrovus

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 14:37
Arūnas Gibieža
Organizatorių nuotr.
Penktadienį Vilniaus „Ozikart“ kartodrome bus rengiamos Lietuvos motociklų akrobatikos varžybos. Vienas geriausių pasaulyje motoakrobatų Arūnas Gibieža jau nebe pirmus metus steigia savo vardo taurę ir taip skatina šios sporto šakos vystymąsi Lietuvoje.A. Gibieža, laimėjęs daugybę tarptautinių turnyrų, buvo pastebėtas „RedBull“ ir tapo kompanijos atletu.

Lietuvoje paaiškės Europos automobilių šoninio slydimo čempionas

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 11:00
"Drifto" varžybos (T. Petrovskio nuotr.)
Rugsėjo 6 - 7 dienomis Lietuvoje vyksiantis Europos šoninio slydimo čempionato „Drift Allstars“ šeštas etapas tapo 2014-ų čempionato finalu. Tai paaiškėjo organizatoriams atšaukus lemiamu turėjusį tapti etapą Lenkijoje rugsėjo 13 - 14 d. Šis tvarkaraščio pakeitimas išeis į naudą lietuviams.

Per dvi dienas – net du Lietuvos kartingo čempionato etapai (4)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 15:09
Kartingo čempionatas (Racing Pit nuotr.)
Lietuvos kartingo čempionato dalyviams praėjęs savaitgalis buvo itin intensyvus – vyko net dviejų čempionato etapų lenktynės. Aukštadvario kartodrome vyko Lietuvos kartingo čempionato ketvirto ir penkto etapų varžybos, kuriose varžėsi geriausi mūsų šalies lenktynininkai.

IndyCar: Milvokyje triumfavo W. Poweris

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 08:48
Willas Poweris triumfavo sekmadienį Milvokyje (JAV) vykusiose „IndyCar“ lenktynėse ir padidino persvarą prieš varžovus bendroje įskaitoje. Australas varžybose pirmavo 228 ratus iš 250. Tačiau sportininko kelias link pirmos pergalės trumpame ovale nebuvo lengvas. Visų pirma „Penske“ pilotas turėjo atsilaikyti prieš Tony Kanaaną, o vėliau prieš komandos draugą Juaną Pablo Montoyą. Tačiau nei vienam iš minėtųjų sportininkų taip ir nepavyko įveikti W. Powerio.

V. Gerdžiūnas: laimėti šių metų ralį „Aplink Lietuvą“ buvo ypač sunku fotoalbumas (1)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 06:32
Vincas ir Gytis Gerdžiūnai (A. Brazaičio nuotr.)
Jau 22-ą kartą vykusio ralio „Aplink Lietuvą“ Respublikos Prezidentės taurei laimėti dalyviai finišavo sostinės S. Daukanto aikštėje. Greta Prezidentūros 50 ekipažų lenktynininkus pasitiko gerbėjai, artimieji ir į iškilmingą apdovanojimą atvykęs visas būrys garbių svečių. Bene prestižiškiausių šalyje automobilių sporto lenktynių maršrutas šiemet driekėsi 17 rajonų keliais, tad juos pasitiko įvairių miestų bei rajonų merai, ministerijų bei kitų institucijų vadovai, o pagrindinę taurę ralio nugalėtojams įteikė Prezidentūros kancleris Giedrius Krasauskas.