Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Auto ir motosportas

Norite pasivažinėti Dakaro ralį įveikusiu automobiliu? (2)

2014 balandžio mėn. 23 d. 10:01
Norite pasivažinėti Dakaro ralį įveikusiu automobiliu?
DELFI (E.Kniežausko nuotr.)
Lenktynininkas Benediktas Vanagas dovanoja išskirtinę galimybę pamatyti dykumų užkariautoją „OSCar“. Taip pat komanda „General Financing – STIHL“ siūlo laimėti pasivažinėjimą su būsimuoju lietuvių komandos Dakaro automobiliu. Tam tereikės apsilankyti parodoje RESTA 2014 bei nusifotografuoti šalia Dakarą įveikusio „OSCar“ automobilio.

A. Poteliūnas: vien WRC etapą reikia apdrausti 10 mln. eurų suma (1)

2014 balandžio mėn. 23 d. 09:56
Algis Poteliūnas (dešinėje)
Organizatorių nuotr.
Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo Lietuvoje vadovas Algis Poteliūnas, kuris automobilių sporte yra daugiau nei 30 metų, dalinasi mintimis apie artėjantį didžiausią metų sporto renginį ir kelią iki jo.

V. Švedo sezono prioritetas – WRC etapas Lietuvoje

2014 balandžio mėn. 22 d. 14:08
V. Švedo sezono prioritetas – WRC etapas Lietuvoje
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Šoninio slydimo renginio „Arena Motor Show“ metu vykusias nedradicines daugiakovės varžybas laimėjęs Vytautas Švedas tarsi pažymėjo vasaros sezono pradžią.

Ispanų motociklininkas padavė komoje esantį M. Schumacherį į teismą (8)

2014 balandžio mėn. 22 d. 13:27
Ispanų motociklininkas, kurio pavardė neskelbiama, padavė komoje esantį Michaelį Schumacherį į teismą, rašo portalas sportin.lt

A. Gimžauskas grįžta į sportą

2014 balandžio mėn. 22 d. 11:04
Kelerius metus iš eilės Lietuvos autosporto pasaulį krečia gandai apie Utenos apylinkėse, slaptame „Pro-Racing“ garaže kuriamą naują ralio monstriuką. Vieni sako, kad tai bus dar vienas nematytas, negirdėtas automobilis, kiti – kad visa tai propaganda, treti - jog tai bus itin stiprus koziris Lietuvos ralio čempionate.