Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Auto ir motosportas

Lietuvos kartingo žvaigždės R. Baciuškos triumfas Ispanijoje (2)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 14:08
Lietuvos kartingo žvaigždė Rokas Baciuška puikiai žinomas automobilių sporto aistruoliams. Gimtojoje Tauragėje kartingo virusu užsikrėtęs ir „RKV-Racing“ komandai Lietuvoje atstovaujantis 13-os metų jaunuolis, jau ne kartą yra sužibėjęs Europos čempionato varžybose, na o šią savaitę šis trasų meistras triumfavo Ispanijoje.

2015 metų Dakaro ralyje dalyvaus aštuoni „Mini ALL4 Racing“ automobiliai fotoalbumas

2014 lapkričio mėn. 27 d. 12:29
Mini ALL4 Racing automobilis
Gamintojo nuotr.
Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki 2015 metų Dakaro ralio starto automobilių gamintojas „Mini“ paskelbė, kad šiemet lenktynėse dalyvaus net aštuoni galingi „Mini ALL4Racing“ automobiliai, kuriuos vairavusios komandos pernai iškovojo aukščiausias vietas. Jos ir šiemet priskiriamos prie favoritų, juolab, kad už jų vairo sės patyrę ir Dakare jau triumfavę pilotai.

Devyniskart planetos ralio čempionas S. Loebas žada dalyvauti Monte Karlo ralyje (1)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 12:14
Devyniskart pasaulio autoralio čempionas 40-metis prancūzas Sebastienas Loebas, kuris jau buvo baigęs karjerą planetos pirmenybėse, sausio 22-25 dienomis ketina dalyvauti pirmame naujo sezono etape - Monte Karlo ralyje. S. Loebas, kuris paskutinį kartą - Prancūzijos ralyje - dalyvavo 2013 metų rugsėjo mėnesį, važiuos „Citroen DS3“ automobiliu, o jo šturmanu bus 42-ejų metų Danielius Elena.

Žiedo ateitis - Baltijos šalių čempionatas (2)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 10:20
Automobilių žiedo lenktynės
Organizatorių nuotr.
Tik pasibaigus 2014 metų Lietuvos žiedo čempionatui, Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) žiedo komiteto pirmininkas Mindaugas Boguševičius jau braižo ateinančio sezono gaires. Anot jo, sezonas turės labai daug naujovių ir žada būti išties įspūdingas.

Dakaras 2015: „Toyota“ armada prieš MINI monstrus fotoalbumas

2014 lapkričio mėn. 25 d. 11:35
Pietų Amerikos dykumos ir kalnai kasmet tampa didžiausiu ir griežčiausiu pasaulyje automobilių bandymų poligonu. Naujausios technologijos, aukščiausio lygio inžinerija – milijardui žmonių stebint šias lenktynes kiekvienas jų dalyvis tampa savo automobilio gamintojo vėliavnešiu. Didieji automobilių gamintojai iš naujo atranda Dakarą, o jų atstovaujamų automobilių ir lenktynininkų kova šiemet bus itin karšta ir kupina įdomybių.