Vokietija pirmavo 2:0 po Andre Schurrle ir Mesuto Ozilo taiklių smūgių 92-ą ir 119-ą minutėmis. 120+2 min. Abdelmoumene'as Djabou sušvelnino santykį 1:2. Ką nors nuveikti daugiau alžyriečiams tiesiog neužteko laiko. Pirmame kėlinyje aktyvesnis buvo Alžyras, o antrame ir pratęsime - jau Vokietija.

Ketvirtfinalyje penktadienį (liepos 4 d.) Vokietija jėgas išmėgins su Prancūzija.

Vokiečiai laimėjo F grupės turnyrą, iškovoję dvi pergales ir pasiekę vienerias lygiąsias (7 taškai, įvarčiai 7-2). Alžyras H grupėje buvo antras (4 taškai, 6-5).

Andre Schuerrle muša įvartį

Pirmame planetos pirmenybių etape vokiečiai 4:0 sutriuškino portugalus, sužaidė lygiosiomis 2:2 su Gana ir 1:0 įveikė JAV ekipą.

Alžyriečiai 1:2 pralaimėjo Belgijai, 4:2 nugalėjo Pietų Korėją ir taikiai 1:1 išsiskyrė su Rusija.

Nuo 1986 metų, kai įdiegtas dabartinis varžybų formatas, Vokietijos rinktinė nė karto nepraleido ketvirtfinalio etapo. Alžyras mušė kiekvienose šio čempionato rungtynėse ir mačų bent su vienu įvarčiu seriją pratęsė iki 17-os. Vokiečių ekipos puolėjui Miroslavui Klosei trūksta vieno įvarčio, kad taptų rezultatyviausiu visų laikų pasaulio čempionatų žaidėju. Jis su brazilu Ronaldo yra pelnę po 15 įvarčių. M. Klosei

Ankstesnės Vokietijos ir Alžyro pasaulio čempionato rungtynės 1982 metais baigėsi alžyriečių pergale 2:1. Dar vieną draugišką mačą 1964 metais 2:0 taip pat laimėjo Alžyras. Dabar Vokietija sušvelnino tarpusavio dvikovų balansą 1-2.

Rezultatas:

Vokietija 2 - 1 Alžyras, - po pratęsimo.

92' Andre Schurrle [1 - 0]
119' Mesut Ozil [2 - 0]
102+2' Abdelmoumene Djabou [2 - 1]

Vokietija: Manuel Neuer, Shkodran Mustafi (70' Sami Khedira), Per Mertesacker, Jerome Boateng, Benedikt Howedes, Bastian Schweinsteiger (109' Christoph Kramer), Philipp Lahm, Toni Kroos, Mesut Ozil, Thomas Muller, Mario Gotze (46' Andre Schurrle).

Alžyras Rais M'Bolhi, Aissa Mandi, Essaid Belkalem, Rafik Halliche (97' Madjid Bougherra), Faouzi Ghoulam, Sofiane Feghouli, Mehdi Lacen, Mehdi Mostefa, Saphi Taider (79' Yacine Brahimi), Soudani (100' Abdelmoumene Djabou), Islam Slimani.