Patyrę antrąją nesėkmę brazilai smuktelėjo į ketvirtą vietą grupėje, aukščiau praleisdami Lietuvos rinktinę. Turkijos krepšininkai šiuo metu yra antri.

Turkus į priekį vedė 19 taškų surinkęs Serkanas Erdoganas, o Brazilijos ekipoje pasižymėjo 26 taškus įmetęs Leandro Barbosa. Žalgirietis Marcelo Machado pralaimėjusiems per 25 minutes pelnė 13 taškų.

D grupės varžybose pirmenybių favoritai amerikiečiai 114:95 (30:27, 36:22, 25:21, 23:25) nugalėjo Slovėnijos komandą. Antrą kartą pirmenybėse pralaimėję slovėnai lygiai kovojo tik iki antrojo kėlinio. Vis dėlto vidutiniškai po 115,3 taško per rungtynes įmetantys JAV krepšininkai ir toliau neblizga gynyboje, vidutiniškai į savo krepšį praleisdami po 95 taškus.

D grupėje amerikiečiai pirmauja, o slovėnai po trijų turų yra ketvirti.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Dwyane'as Wade'as, per 19 minučių pelnęs 20 taškų. LeBrono Jameso sąskaitoje 19 taškų per 21 minutę.

Slovėnijos rinktinėje pasižymėjo 18 taškų surinkęs Sani Bečirovičius.

Turkija - Brazilija 73:71

Turkija: Serkanas Erdoganas 19 taškų (4/10 trit., 3/8 dvit., 1/1 baudos), Ibrahimas Kutluay 14 (3/5 trit., 1/2 dvit., 3/4 baudų), Keremas Gonlumas 8, Kaya Pekeris 7.

Brazilija: Leandro Barbosa 26 (0/4 trit., 9/15 dvit., 8/16 baudų), Tiago Splitteris (5/9 dvit., 3/4 baudų; 8 atk. kam.) ir Marcelo Machado (2/5 trit., 1/3 dvit., 5/7 baudų) po 13, Andersonas Varejao 8 (2/12 metimų; 7 atk. kam.).