Slovėnijos sportininkė 2004 metų žaidynėse Atėnuose iškovojo bronzą, o prieš ketverius metus Pekine buvo septinta bei 2009 metais triumfavo Europos pirmenybėse.

Bronzos apdovanojimai šioje svorio kategorijoje atiteko planetos reitingo lyderei japonei Yoshie Ueno bei pasaulio čempionei prancūzei Gevrise Emane.

Vyrų varžybų svorio kategorijoje iki 83 kg triumfavo Pekino žaidynių vicečempionas Kim Jae Bumas iš Pietų Korėjos. Jis finale nugalėjo vokietį Olę Bischofą.

Londono žaidynių bronzos medalininkais tapo rusas Ivanas Nifontovas bei kanadietis Antoine'as Valois-Fortier.

JAV gimnastės komandinį auksą iškovojo po šešiolikos metų pertraukos

Sportinės gimnastikos Londono olimpiados turnyro moterų komandinių varžybų auksą - po 16 pertraukos - antradienį iškovojo pasaulio čempionė JAV rinktinė.

Gabrielle Douglas, Mc Kayla Maroney, Alexandra Raisman, Kyla Ross ir Jordyn Wieber finale surinko 183,596 balo.

Sidabro apdovanojimai, kaip ir praėjusių metų planetos pirmenybėse, atiteko Rusijai. Ksenija Afanasjeva, Anastasija Grišna, Viktorija Komova, Alija Mustafina ir Marija Paseka surinko 178,530 balo.

Bronzos medalius iškovojo Europos čempionė Rumunijos (176,414 balo) ekipa - Diana Laura Bulimar, Diana Maria Chelaru, Larisa Andreea Iordache, Sandra Raluca Izbasa ir Catalina Ponor, aplenkusi Pekino čempiones iš Kinijos (174,430 balo) - Deng Linlin, He Kexin, Huang Qiushuang, Sui Lu ir Yao Jinnan.

Fechtavimosi turnyro aukso apdovanojimu antradienį džiaugėsi kinas

Londono vasaros olimpinių žaidynių fechtavimosi turnyro asmeninių rapyrininkų varžybų aukso medalį antradienį iškovojo kinas Lei Shengas, finale per 36 minutes bei 46 sekundes 15:13 nugalėjęs egiptietį Alaaeldiną Abouelkassemą.

Pastarasis sportininkas tapo pirmu Afrikos atstovu, kuriam pavyko iškovoti olimpinio fechtavimosi turnyro medalį.

Bronzos apdovanojimo savininku tapo Pietų Korėjos sportininkas Choi Byung Chulas, mače dėl trečios vietos per 48 minutes ir 9 sekundes 15:14 privertė pasiduoti italą Andreą Baldinį.

Pusfinalyje 2010 metų pasaulio pirmenybių vicečempionas kinas 15:11 įveikė italą, o egiptietis 15:12 įrodė savo pranašumą dvikovoje su korėjiečiu.

Paaiškėjo dar du žaidynių čempionai sunkiosios atletikos turnyre

Antradienį Londono olimpiados sunkiosios atletikos turnyre išdalinti du medalių komplektai.

Moterų varžybų svorio kategorijoje iki 63 kg triumfavo Azijos čempionė 26-erių Maija Maneza iš Kazachstano, sumoje surinkusi 245 kg (rovimas - 110 kg; stūmimas - 135 kg) bei pasiekusi naują olimpinį rekordą.

Sidabro medalis atiteko 2011 metų pasaulio čempionei 24-erių rusei Svetlanai Carukajevai - 237 kg (112+125).

Bronzos apdovanojimu tenkinosi Kanados olimpietė Christine Girard, kuri Pekino olimpiadoje buvo ketvirta - 236 kg (103+133).

Vyrų varžybų (69 kg) aukso medalis atiteko 23-ejų metų Azijos čempionui kinui Lin Quingfengui - 344 kg (157+187).

11 kg nuo olimpinio čempiono - 333 kg (145+188) - antrą vietą užėmęs Triyatno Triyatno iš Indonezijos, o bronzos medalio savininku tapo rumunas Razvanas Martinas - 332 kg (152+180).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)