Ankstesnis olimpinis rekordas - 37,30 sekundžių - nuo 2002 metų Solt Leik Sičio olimpiados priklausė Catrionai Le May Doan.

Čempionės dviejų čiuožimų finale rezultatas - 1 min. 14,70 sek. - geresnis nei olimpinis C. Le May Doank pasiekimas (1:14,75).

Sidabro medalininke tapo rusė Olga Fatkulina (75,06), o bronzos apdovanojimu tenkinosi olandė Margot Boer (75,48).

1. Lee Sang Hwa (Pietų Korėja) - 1 min. 14,70 sek.

N. Geisenberger - moterų vienviečių rogučių čempionė

Olimpine čempione moterų vienviečių rogučių lenktynių trasoje tapo vokietė Natalie Geisenberger, kurios keturių šliuožimų bendras laikas buvo 3 min. 19,768 sek. Antrą vietą užėmė olimpinės čempionės titulą praradusi kita Vokietijos rinktinės narė Tatjana Huefner, kuri nuo čempionės atsiliko 1,139 sek. Bronzos medalį iškovojo amerikietė Erin Hamlin. Ją nuo aukso medalio skyrė +1,377 sek. JAV rogutininkė yra 2009 metų planetos čempionė, o prieš ketverius metus Vankuveryje ji šioje rungtyje liko tik 16-a.

Latvijos rogutininkės Eliza Tiruma (+3,303 sek.) ir Ulla Zirne (+4,917 sek.) tenkinosi 12-a ir 18-a pozicijomis.

Natalie Geisenberger

26-erių metų N. Geisenberger - Vankuverio žaidynių bronzinė prizininkė ir pasaulio čempionė. Beje, tai jau penktos olimpinės žaidynės, kai rogučių sporto moterų vienviečių varžybas laimi Vokietijos sportininkės. N. Geisenberger įgyta persvara prieš antrą vietą užėmusią tautietę T. Huefner - 1,139 sek. - didžiausia nuo 1964 metų olimpiados laikų.