Amerikietės pirmavo po tikslaus Hilary Knight (37:34) smūgio, tačiau trečiame kėlinyje nugalėtojų gretose dusyk pasižymėjo Meghan Agosta (42:21 ir 54:55) bei kartą Hayley Wickenheiser (43:54) ir kanadietės išsiveržė į priekį 3:1.

Iki trečio kėlinio pabaigos likus 65 sekundėms Anne Schleper (58:55) sušvelnino skirtumą iki 2:3. Per likusį laiką amerikietės vartininkę pakeitė šešta žaidėja, o paskutines 30 sekundžių žaidė ir prieš keturias kanadietes, tačiau nieko rimto prie varžovių vartų sukurti nesugebėjo.

Laimėjusios visus tris susitikimus Kanados ledo ritulininkės užsitikrino pirmą vietą A grupėje, o pirmą nesėkmę patyrusi JAV komanda liko antra. Abi ekipos jau anksčiau užsitikrino vietas turnyro pusfinalyje ir turės kelias laisvas dienas.

Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Kanada3300011:29
2.JAV3200114:46
----------------------------------
3.Suomija301025:92
4.Šveicarija300123:181

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Švedija220005:06
2.Rusija220006:26
3.Japonija200021:30
4.Vokietija200021:80

Pirmas dvi vietas A grupėje užėmusios Kanados ir JAV komandos tiesiai pateko į pusfinalį, trečią ir ketvirtą vietas A grupėje užėmusios Suomijos ir Šveicarijos ekipos ketvirtfinalyje varžysis su pirmą ir antrą vietas B grupėje užėmusiomis rinktinėmis - Rusija ir Švedija. Su kuo tiksliai - paaiškės po trečio turo rungtynių B grupėje, kur rusės žais su švedėmis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)