Nors pirmąjį mačo įvartį pelnė Suomijos komanda, švedės atsakė dviem tiksliais šūviais ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tiesa, jau po 12 sekundžių švieslentė vėl rodė lygybę.

Vis dėl to mačo pabaigoje po įvartį pelniusios Emma Eliasson ir Emma Nordin padėjo Švedijos rinktinei žengti į varžybų pusfinalį.

Fiasko turnyre patyrė Rusijos moterų rinktinė, kuri antrame ketvirtfinalyje sensacingai 0:2 pralaimėjo Šveicarijos komandai.

Įvarčius nugalėtojoms pelnė Stefanie Marty ir Lara Stadler.

Vyrų turnyre - įspūdingo grožio kova tarp rusų ir amerikiečių

Vyrų ledo ritulio turnyro A grupėje pirmą pergalę iškovojo Slovėnijos ledo ritulininkai, rezultatu 3:1 nugalėję be pergalių likusią Slovakijos rinktinę.

Pergalę slovėnams atnešė trečiame kėlinyje atlikti trys tikslūs smūgiai per 6 minutes. Slovakijos komandai paguodos įvartį susitikimo pabaigoje pelnė Tomasas Jurco.

A grupės lyderių susitikime tarp JAV ir Rusijos komandų prireikė pratęsimo. Tačiau ir jo neužteko. Baudinių serijoje sėkmė lydėjo amerikiečius, kurie ją laimėjo 1:0 ir bendru rezultatu 3:2 įveikė šeimininkus.

Rusus antrame kėlinyje į priekį išvedė Pavelas Datsiukas, tačiau amerikiečiai atsakė dviem tiksliais smūgiais ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Vis dėl Rusijos komandai pavyko išlyginti rezultatą - antrą savo įvartį įmušęs P. Datsiukas pasiuntė komandos žaisti pratęsimo.

Pridėtos penkios minutės taip pat baigėsi taikiai, todėl rinktinėms teko atlikti 11 metrų baudinius. Reto grožio baudinių serijoje JAV komandą į pergalę atvedė net keturis baudinius sėkmingai realizavęs T. J. Oshea.

[6 - 5] T. J. Oshea

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):