Čilė ir Ispanija H grupėje surinko po 6 taškus, tačiau pirmą vietą dėl geresnio įvarčių santykio užėmė ispanai.

Tuo pačiu paaiškėjo ir paskutinės aštuntfinalio poros – ispanai susitiks su Portugalija, o Čilės rinktinės varžove bus penkiskart pasaulio čempionė Brazilija.

Ispanija 2 – 1 Čilė

Pirmieji pavojingą ataką sukūrė Čilės futbolininkai - 10 min., po gražios atakos perdavimą iš dešiniojo krašto gavo Beausejouras, tačiau jo smūgis iš baudos aikštelės buvo netikslus.

Po kelių minučių iš toli smūgiavo Estrada, tačiau Ikeras Casillas buvo savo vietoje.

Nors rungtynių pradžioje čiliečiai daugiau kontroliavo kamuolį, pirmas įvartis krito būtent į jų vartus - Čilės vartininkas Claudio Bravo išbėgo toli išmušti kamuolio, prie kurio skubėjo Fernando Torresas.

Tačiau C. Bravo kamuolį išmušė nevykusiai, tiesiai Davidui Villai į kojas. Rezultatyviausias Ispanijos rinktinės žaidėjas nepraleido šios progos - puolėjas tolimu smūgiu perkėlė kamuolį per visus Čilės futbolininkus - 1:0.

34 min. rezultatas vos netapo lygus - po greitos atakos į vartus smūgiavo Beausejouras, tačiau paskutiniu momentu koją pakišo Pique ir kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Tačiau čia pat ispanai padvigubino skirtumą - 37 min. po greitos kombinacijos kamuolį nuo baudos aikštelės linijos į apatinį vartų kampą nukreipė Iniesta - 2:0.

Tačiau tai dar nebuvo visos Čilės problemos - atakoje, kai buvo pelnytas įvartis, Ponce grubiai pargriovė F. Torresą - už tai čilietis prieš save išvydo geltoną kortelę, kuri jam buvo antroji.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Čilė rezultatą sušvelnino - 47 min. po Millaro smūgio nuo baudos aikštelės linijos kamuolys rikošetu nuo Pique kojos įskriejo į vartus - 1:2.

Per likusį laiką komandos šimtaprocentinių progų nesukūrė bei daugiau įvarčių žiūrovai neišvydo - Ispanija šventė pergalę 2:1.

Kampiniai: Čilė – 3, Ispanija – 4

Kamuolio valdymas: Čilė – 42 proc., Ispanija – 58 proc.

Geltonos kortelės: Čilė – 3, Ispanija – 4

Startinės komandų sudėtys:

Ispanija: Casillas, Pique, Puyol, Iniesta, Villa, Xavi, Torres, Capdevila, Alonso, Ramos, Sergio.

Čilė: Bravo, Ponce, Isla, Sanchez, Vidal, Valdivia, Gonzalez, Estrada, Beausejour, Medel, Jara.

Šveicarija 0 – 0 Hondūras

Šveicarai nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą. 17 min., gavęs aukštą perdavimą iš krašto į baudos aikštelę, galva smūgiavo Derdiyokas, tačiau kamuolys skriejo šalia virpsto.

Pirmajame kėlinyje aktyviau žaidę šveicarai nesugebėjo palaužti Hondūro - po pirmųjų 45 min. 0:0.

Antrąjį kėlinį šveicarai taip pat daugiau atakavo, tačiau persvaros paversti įvarčiu nesugebėjo - 0:0.