DKK ekipai, norint patekti į kitą etapą, reikėjo mušti kuo daugiau įvarčių į korėjiečių vartus, bei tikėtis brazilų pergalės. DKK įmušė tik tris įvarčius, o brazilai nelaimėjo – afrikiečiai keliauja namo.

Tuo tarpu, kaip ir prognozuota, į aštuntfinalį žengė Portugalijos ir Brazilijos ekipos. Šių techniškų komandų dvikova nebuvo tokia graži, kaip buvo galima tikėtis. Bet kokiu atveju brazilams norint būti pirmiems grupėje pakako lygiųjų – savo tikslą penkis kartus pasaulio čempionai pasiekė.

Brazilai ir portugalai išsiskyrė be įvarčių

Pirmieji gana pavojingą situaciją prie vartų sukūrė brazilai - 6 min. iš toli pavojingai smūgiavo Dani Alvesas, tačiau kamuolys praskriejo šalia vartų.

Po šio epizodo brazilai tvirtai perėmė iniciatyvą bei didžiąją dalį laiko kontroliavo kamuolį.

29 min. dar vieną realią progą turėjo brazilai - gavęs kamuolį baudos aikštelėje Nilmaras smūgiavo į vartus, tačiau Eduardo lietė kamuolį, kuris atsitrenkė į virpstą.

39 min. labai pavojingai galva smūgiavo Lucio, tačiau kamuolys praskriejo visiškai šalia virpsto.

Per pirmąjį kėlinį nė vienai komandai nepavyko pasižymėti - 0:0.

Beje, per pirmą rungtynių dalį net 7 futbolininkai prieš save išvydo geltoną kortelę.

Aktyviai antrą kėlinį pradėję portugalai pavojingą situaciją sukūrė 60 min. - po Ronaldo reido dešiniuoju kraštu perdavimą gavo Meirelesas, tačiau pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo greta virpsto.

Per likusį laiką nė vienai komandai nepavyko pasižymėti ir blankokos rungtynės baigėsi lygiosiomis - 0:0.

Statistika:

Portugalija 0 – 0 Brazilija

Smūgiai į vartus: Portugalija – 13, Brazilija – 19

Smūgiai į vartų plotą: Portugalija – 3, Brazilija – 5

Pražangos: Portugalija – 11, Brazilija – 18

Kamuolio valdymas: Portugalija – 40 proc., Brazilija – 60 proc.

Geltonos kortelės: Portugalija – 4, Brazilija – 3

Startinės komandų sudėtys:

Brazilija: Julio Cesaras, Maiconas, Lucio, Juan, Felipe Melo, M. Bastos, G. Silva, L. Fabiano, D. Alves, J. Baptista, Nilmaras.

Portugalija: Eduardo, B. Alves, Duda, Carvalho, Ronaldo, Danny, Pepe, Meireles, Tiago, Costa, Coentrao.

Trijų įvarčių Dramblio Kaulo Kranto rinktinei nepakako

Nuo pat rungtynių pradžios DKK užgulė varžovų vartus bei tvirtai perėmė iniciatyvą.

Afrikos atstovai surengė eilę atakų, o pirmasis įvartis į Korėjos vartus krito 14 min. - gavęs kamuolį ties baudos aikštelės linija Yaya Toure tiksliai jį pasiuntė į apatinį kairį vartų kampą - 1:0.

Iškart po šio epizodo Yaya Toure galėjo dar kartą pasižymėti, tačiau kamuolys pataikė į virpstą.

20 min. korėjiečiams dar kartą teko traukti kamuolį iš vartų - po Didier Drogba smūgio kamuolys pataikė į skersinį bei atšoko Romaricui, kuris galva jį nukreipė į vartus - 2:0.

24 min. labai pavojingai baudos smūgį atliko Yong-Yo, tačiau kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Iki pertraukos DKK sukūrė dar kelias pavojingas situacijas, tačiau korėjiečiams pavyko apsiginti - po pirmo kėlinio DKK priekyje 2:0.

Antrajame kėlinye ir toliau daugiau atakavo DKK, tačiau ir korėjiečiai nebuvo linkę lengvai pasiduoti - 80 min. labai pavojingai smūgiavo Tae-Se, tačiau įvarčio pasiekti korėjiečiui nepavyko.

Jau kitoje atakoje patiems korėjiečiams teko traukti kamuolį iš savo vartų - gavęs puikų perdavimą iš Bokos Salomonas Kolou aplenkė gynėjus ir iš arti nukreipė kamuolį į vartus - 3:0.

Tai buvo viskas ką šiose rungtynėse pavyko pasiekti DKK ekipai, kuriai tenka vykti namo.

Šiaurės Korėja 0 – 3 Dramblio Kaulo Krantas

14‘ [0 – 1] Yaya Toure

20‘ [0 – 2] Romaric

82‘ [0 – 3] Kaluo

Smūgiai į vartus: Šiaurės Korėja – 8, Dramblio Kaulo Krantas – 28

Smūgiai į vartų plotą: Šiaurės Korėja – 4, Dramblio Kaulo Krantas – 15

Pražangos: Šiaurės Korėja – 13, Dramblio Kaulo Krantas – 16

Kamuolio valdymas: Šiaurės Korėja – 40 proc., Dramblio Kaulo Krantas – 60 proc.

Kampiniai: Šiaurės Korėja – 0, Dramblio Kaulo Krantas – 7.

DKK: Barry, Boka, Toure Kolo, Zokora, Tiote, Gervinho, Drogba, Romaric, Keita, Toure Yaya, Eboue.

Š. Korėja: Myong-Guk, Jong-Hyok, Chol-Jin, Jun-Il, Kwang-Chon, Yun-Nam, In-Guk, Young-Hak, Nam-Chol, Yong-Jo, Tae-Se.