Europos rekordą pagerinusi 15-metė R.Meilutytė - Londono olimpiados finale!tapo pusfinalio nugalėtoja

 (649)
Sekmadienį vakare besitęsiančiose 30-osiose Londono vasaros olimpinės žaidynėse dar vieno Lietuvos atstovo laukė itin svarbus startas - moterų 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje plaukė savo talentu visus stebinanti 15-metė Rūta Meilutytė.
Rūta Meilutytė
© AFP/Scanpix

Mūsiškė dalyvavo antrame pusfinalio plaukime ir vėl buvo neprilygstama - ji distanciją įveikė dar greičiau nei atrankoje (1:05.21), pasiekė naują Europos rekordą ir į finalą žengė su pirmu rezultatu.

R. Meilutytė buvusį Senojo žemyno rekordą pagerino net 0,59 sek.

Į finalą taip pat dar pateko amerikietė Rebecca Soni (1:05,98 min.), rusė Julija Jefimova (1:06,57 min.), amerikietė Breeja Larson (1:06,70 min.), australė Leisel Jones (1:06,81 min.), danė Rikke Pedersen ir japonė Satomi Suzuki (abi - po 1:07,10 min.) bei viena iš aštuntą rezultatą užfiksavusių kanadietės Teros Van Beilen ir jamaikietės Alisos Atkinson (po 1:07,48 min.).

R. Meilutytė Londone dar dalyvaus 50 ir 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyse.

Primename, kad lietuvė dieną vykusiose atrankos varžybose pribloškė ne tik varžoves, bet ir save - ji distanciją nuplaukė per 1:05.56 min., beveik 2 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį šalies rekordą ir daugiau nei užtikrintai (pirmu rezultatu tarp 46-ių dalyvių) žengė į pusfinalį.

Po finišo jaunoji lietuvė netramdė savo emocijų ir pravirko.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją