Persekiojimo rungtis D. Rasimovičiūtei – ne pati mieliausia, nes reikėjo šaudyti ne dviejuose, o keturiuose ugnies ruožuose. Šaudymas – Lietuvos biatloninkės Achilo kulnas. 2010 metų Vankuverio olimpiadoje lietuvė per persekiojimo varžybas iš 25-os vietos nusirito į 34-ą poziciją, 2006-ų Turino olimpinėse žaidynėse – iš 18-os – į 27-ą.

Sočyje persekiojimo lenktynių pirmame ir antrame ugnies ruožuose D. Rasimovičiūtė gulint šaudė be klaidų, stovėdama pirmą sykį nesuklydo, o antrą kartą šaudykloje stovėdama jau nepataikė į du taikinius. Tai ir lėmė mūsų sportininkei galutinę 43-ią vietą. Ji nuo čempionės atsiliko +4 min. 36,4 sek., bet trasoje, kur užtruko 34 min. 07,1 sek. aplenkė 8 priešininkes. Iš viso finišavo 56 biatlonininkės.

Tiesa, pernai vykusiame pasaulio čempionate D. Rasimovičiūtė sprinte užėmė 40-ą vietą, o persekiojimo rungtyje šoktelėjo į 38-ą. Lietuvė šansą startuoti šiose varžybose turėjo ir 2002 metų Solt Leik Sičio žaidynėse, tačiau sprinte liko 66-a.

D. Rasimovičiūtė Sočio olimpiados sprinto varžybose šaudydama nepataikė du kartus dviejuose ugnies ruožuose.

Persekiojimo rungtyje biatlonininkės startavo atsilikdamos tiek laiko, kiek nusileido varžovėms sprinte. D. Rasimovičiūtė trasoje pasirodė prabėgus 2 min. 12 sek. nuo sprinto čempionės Anastasijos Kuzminos iš Slovakijos starto. Antra startavo rusė Olga Viluchina, trečia - ukrainietė - Vita Semerenko.

Persekiojimo rungties olimpine čempione tapo kartą šaudykloje suklydusi baltarusė Darja Domračiova, kuri nuotolį įveikė per 29 min 30,7 sek. Sidabro medalį iškovojo sykį prašovusi norvegė Tora Berger, kuri nuo nugalėtojos atsiliko 37,6 sek. Bronza atiteko slovėnei Tejai Gregorin (vienas netaiklus šūvis). Slovėnę nuo Sočio čempionės skyrė 42 sek.