Antrame pusfinalio čiuožime lietuvė užėmė šeštą vietą, distanciją įveikusi per 2 min. ir 20.398 sek. Ji beveik penkiomis sekundėmis pagerino savo geriausią asmeninį rezultatą (2:25.736).

Šį čiuožimą laimėjo italė Arianna Fontana (2:19.336), antra liko olandė Jorien Ter Mors (2:19.382).

Į A finalą pateko dvi greičiausios sportininkės, į B - trečią ir ketvirtą vietą užėmusios dalyvės.

Antrasis pusfinalio čiuožimas prasidėjo priešlaikiniu startu. Po antrojo starto A. Sereikaitė iš karto nukrito į penktąją vietą. Likus čiuožti šešiems ratams lietuvės varžovė griuvo ir mūsiškė šoktelėjo į ketvirtąją poziciją. Vis dėl to A. Sereikaitė distancijos pabaigoje pavargo ir finišavo šešta.

A. Sereikaitei teko grumtis ne su penkiomis, o net su šešiomis varžovėmis, nes atrankoje pargriauta prancūzė Veronique Pierron sulaukė teisėjų malonės.

7.Ayuko ItoJaponija2:56.961

Ketvirtame atrankos čiuožime trečiu numeriu startavusi lietuvė visą čiuožimą laikėsi trejetuke. Nors ją bandė aplenkti italė Lucia Peretti, Lietuvos čiuožėja išlaikė savo poziciją ir ramiai finišavo trečioje vietoje.

A. Sereikaitės laikas - 2 min. ir 21.900 sek. Lietuvę aplenkė tik čiuožimą laimėjusi olandė Jorien Ter Mors (2:21.626) ir antra likusi vengrė Bernadett Heidum (2:21.826).

Kadangi šis ketvirtasis čiuožimas buvo greičiausias iš šešių, todėl A. Sereikaitės laikas tarp visų dalyvių taip pat buvo trečias.

Verta pažymėti, kad Lietuvos sportininkė pagal reitingą tarp visų 36 atrankoje dalyvavusių čiuožėjų buvo paskutinė.

6.Volha TalajevaBaltarusija2:27.817

DELFI primena, kad lietuvė moterų 500 metrų greitojo čiuožimo trumpuoju taku rungties atrankos varžybose po atkaklios kovos į kitą etapą nepateko. Mūsiškė, kovojusi dėl vietos ketvirtfinalyje, savo grupėje liko trečia – ją paskutiniame rate agresyviu manevru pralenkė JAV atstovė Emily Scott.

A. Sereikaitės užfiksuotas laikas (45.356 sek.) buvo 28-tas tarp 32-ių atrankos varžybų dalyvių, tačiau ji užėmė 24-tą vietą, nes savo grupėje buvo trečia.

Vasario 18 dieną A. Sereikaitė dar startuos 1000 m greitojo čiuožimo varžybose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (128)