Kaip laiku apsaugoti vaikų akisužduokite gydytojai klausimą

Artėjant naujiems mokslo metams, gydytojų kabinetus užplūsta vaikų sveikata susirūpinę tėvai. Deja, tačiau daugeliui jų tenka išgirsti prastų žinių iš oftalmalogų.
akių ligų gydytoja, Medicinos diagnostikos ir gydymo centro nuotr.

Vaikų akys kasdien susiduria su begale „priešų“. Jei pastebite, kad atžala sėdasi vis arčiau televizoriaus ekrano, nuolat trina akis, skundžiasi jų skausmų ar dvejinimusi - metas sunerimti. Tiesa, vienų akių ligų simptomai akivaizdūs ir gana nesudėtingai pastebimi, kitas įtarti galės tik gydytojas specialistas.

Kaip tausoti vaikų akis ir išvengti regėjimo problemų, ar tikrai morkos gerina akių sveikatą, kaip įtarti pirmąsias ligas DELFI GYVAI tiesioginėje konferencijoje papasakos Medicinos diagnostikos ir gydymo centro Vaikų akių ligų gydytoja Aušrinė Misevičė. Žemiau esančioje formoje užduokite jums aktualių klausimų - pasistengsime į juos išsamiai atsakyti.

Konferencija įvyks rugpjūčio 23 d. 11 val.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Klausk gydytojo

Kaip laiku apsaugoti vaikų akis užduokite gydytojai klausimą

Artėjant naujiems mokslo metams, gydytojų kabinetus užplūsta vaikų sveikata susirūpinę tėvai. Deja, tačiau daugeliui jų tenka išgirsti prastų žinių iš oftalmalogų.

Ginekologė: kokia tikimybė, kad nepiktybinė mioma „peraugs“ į agresyvų gimdos vėžį (35)

Mioma – tai nepiktybinis gimdos auglys, kurio vien buvimas nėra indikacija operaciniam gydymui. Mioma yra viena dažniausių vaisingo amžiaus moterų patologijų, dėl kurių šios kreipiasi į ginekologus.

Kardiologas pataria, kaip prailginti savo gyvenimą (130)

Širdies ir kraujagyslių ligos (ŠKL) Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, buvo, tebėra ir veikiausiai dar ilgą laiką bus pagrindinė mirties priežastis. Insultas, išeminė širdies liga, miokardo infarktas – tik keli šios lėtinės ligos veidai.

Kaip atitolinti širdies ir kraujagyslių ligas: užduok klausimą specialistui (7)

Jei pažvelgtume į pasaulinį sergamumo širdies ir kraujagyslių ligų žemėlapį, vaizdas tikrai nuviltų: per metus Europoje net 4 mln. žmonių miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų.

Plastikos chirurgas įvardijo tikslius metus, kada pradedame senti: pokyčiai įvyksta staiga (84)

Juokaujama, kad senti pradedame tada, kai tik gimstame. Kadangi skirtingos kūno dalys susidėvi nevienodai, sunku įvardyti tikslius senėjimo starto metus, tačiau plastikos chirurgas Darius Radzevičius sako, kad pirmieji skundai dėl pasikeitusios išvaizdos atsiranda 38-40-ais gyvenimo metais.