Ginekologinės bėdos, apie kurias garsiai nekalbama. Užduokite klausimą gydytojai

Nors edukacijos apie moterų sveikatą, atrodo, vis daugiau, intymus gyvenimas nebėra tabu, tačiau iki šiol ne visos moterys drįsta garsiai kalbėti ir kreiptis pagalbos. Medicina pažengusi tiek, kad ginekologija taikoma ne tik gydomaisiais, tačiau ir estetiniais tikslais.
Estetinės ir gydomosios ginekologijos gydytoja Inesa Žeimė

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, kas ketvirta moteris pasaulyje skundžiasi įvairaus laipsnio šlapimo nelaikymu. Lietuvoje apie 265 tūkst. moterų nesulaiko šlapimo, apie 8000 iš jų dėl šios problemos negali dirbti. Neretai moterys net savo ginekologei nepripažįsta, kad kenčia dėl šios ligos.

Šiuolaikinės technologijos gali padėti pagerinti moters gyvenimo kokybę ir, svarbiausia, sveikatą. Apie šlapimo nelaikymą ir gydymo būdus, makšties ir gimdos nusileidimo neinvazinį gydymą lazeriu, makšties gleivinės išsausėjimo gydymą, lytinio pasitenkinimo didinimą – pokalbis su estetinės ir gydomosios ginekologijos gydytoja Inesa Žeime.

Su ginekologe kalbėsime ne tik apie sveikatos, bet ir grožio procedūras. Anot jos, lytiniuose organuose senėjimo procesai prasideda anksčiau nei veide, moterys laisvėje ir renkasi estetines procedūras, kurios užsienyje, anot I. Žeimės, labai populiarios. Apie tai, ką reikia žinoti renkantis estetinę ginekologiją, kada ji iš tiesų reikalinga, kokių rezultatų galima pasiekti, – pokalbyje su gydytoja.

Užduokite rūpimus klausimus ginekologei, kuriuos atsakysime tiesioginėje DELFI konferencijoje balandžio 26 d. 11 val.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Klausk gydytojo

Kaip laiku apsaugoti vaikų akis užduokite gydytojai klausimą

Artėjant naujiems mokslo metams, gydytojų kabinetus užplūsta vaikų sveikata susirūpinę tėvai. Deja, tačiau daugeliui jų tenka išgirsti prastų žinių iš oftalmalogų.

Ginekologė: kokia tikimybė, kad nepiktybinė mioma „peraugs“ į agresyvų gimdos vėžį (35)

Mioma – tai nepiktybinis gimdos auglys, kurio vien buvimas nėra indikacija operaciniam gydymui. Mioma yra viena dažniausių vaisingo amžiaus moterų patologijų, dėl kurių šios kreipiasi į ginekologus.

Kardiologas pataria, kaip prailginti savo gyvenimą (130)

Širdies ir kraujagyslių ligos (ŠKL) Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, buvo, tebėra ir veikiausiai dar ilgą laiką bus pagrindinė mirties priežastis. Insultas, išeminė širdies liga, miokardo infarktas – tik keli šios lėtinės ligos veidai.

Kaip atitolinti širdies ir kraujagyslių ligas: užduok klausimą specialistui (7)

Jei pažvelgtume į pasaulinį sergamumo širdies ir kraujagyslių ligų žemėlapį, vaizdas tikrai nuviltų: per metus Europoje net 4 mln. žmonių miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų.

Plastikos chirurgas įvardijo tikslius metus, kada pradedame senti: pokyčiai įvyksta staiga (84)

Juokaujama, kad senti pradedame tada, kai tik gimstame. Kadangi skirtingos kūno dalys susidėvi nevienodai, sunku įvardyti tikslius senėjimo starto metus, tačiau plastikos chirurgas Darius Radzevičius sako, kad pirmieji skundai dėl pasikeitusios išvaizdos atsiranda 38-40-ais gyvenimo metais.