Šviesoforus niokojantys piktavaliai kelia grėsmę eismo saugumui

 (1)
Praėjusį šeštadienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato patruliai pastebėjo rekonstruojamame kelio ruožo Vilnius – Lyda 37-40 km sugadintus šviesoforus.
© Vilniaus aps. VPK nuotr.

Iš viso rekonstruojamame kelyje yra 5 šviesoforų reguliavimo komplektai sujungti į vieną reguliavimo sistemą, kurie reguliuoja transporto eismą tik viena kryptimi. Sugadinus vieną šviesoforą – neveikia visa sistema. Tokie vandališki veiksmai priešingi visuomenės gerovei sukėlė didelę grėsmę eismo saugumui: rekonstruojamoje siauroje važiuojamoje kelio dalyje, apsuptoje iškastų gilių duobių ir kitų kliūčių nėra galimybės prasilenkti dviem transporto priemonėms, todėl nereguliuojant šviesoforui neišvengiamai grėsė eismo transporto priemonių susidūrimas bei eismas automagistralėje Vilnius – Lyda būtų sutrikdytas.

Šalčininkų policijos pareigūnai pastebėję neveikiančius šviesoforus, organizavo eismo reguliavimą visame rekonstruojamo kelio ruože bei operatyviai susisiekė su įmonės vykdančios rekonstrukcijos darbus atsakingais asmenimis. Dėl šio įvykio policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas, pareikšta žala 8000 litų. Dėl operatyvių policijos pareigūnų ir įmonės vykdančios rekonstrukciją darbuotojų veiksmų buvo išvengta eismo įvykių ir tragiškų pasekmių, tačiau policija prašo piliečius, turinčius informacijos apie asmenis sugadinusius šviesoforus, paskambinti į policiją ir pranešti tel. (8 380) 51044.

Specialus projektas „Saugus eismas“
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Rugpjūčio 24D.
2108 1904
121 112
2517 2270