Rokiškėnus džiugino šventė, skirta saugiam eismui

 (3)
Rokiškyje vyko didieji Šv. Mato atlaidai, buvo meldžiamasi už parapiją, jubiliejų švenčiančią Panevėžio vyskupiją ir už saugų eismą, informuoja Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.
Saugaus eismo šventė Rokiškyje
© Panevėžio apskr. VPK nuotr.

Su atlaidais sutapo Keliaujančių ir vairuotojų diena. Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerijos, Lietuvos vyskupų konferencijos, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos projektu „Saugokime vieni kitus kelyje“ siekiama keisti eismo dalyvių elgesį, ugdyti kultūrą keliuose, pilietiškumą, atsakomybę, sąmoningumą krikščioniškų vertybių pagrindu ir tokiu būdu mažinti žūčių, sužalojimų per eismo įvykius.

Panevėžio regiono kelių saugaus eismo inžinieriai Tomas Žagunis, Tadas Brazdžionis, Rokiškio kelių tarnybos atstovai dalijo atšvaitus ir ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos poskyrio viršininkė Danguolė Žiaugrienė dalijo lankstinukus, bendravo su gyventojais ir svečiais, atsakė į rūpimus klausimus.

Norintieji galėjo išmėginti saugos diržų efektyvumo imitavimo įrenginius ir pajausti diržų efektyvumą, kai automobilis važiuoja 30 km/val., įvyksta avarija – automobilis trenkiasi į nejudantį objektą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Rugpjūčio 22D.
2083 1878
120 111
2486 2234