Piktina vairuotojus: kelio apšvietimas akina taip, kad gali baigtis tragiškaiar ir jūs su tuo susidūrėte?

 (71)
Statyta daugiau nei dvejus metus ir kainavusi apie 36 milijonus litų Geležinio vilko estakada sostinėje piktina vairuotojus. Kai kurie vairuotojai naktį moderniu statiniu važiuoti bijo, mat įrengtas apšvietimas juos labai akina.
Geležinio Vilko estakada
© Stopkadras

DELFI skaitytojas Kristoforas kreipėsi į redakciją teikdamas, kad nebegali pakęsti itin stiprių šviesų, įrengtų estakadoje. Ryškus akinimas gali sukelti aibę nelaimingų atsitikimų. Dėl netinkamo kontrukcijos apšvietimo ir per didelio šviesos intensyvumo vairuotojai gali nuo estakados net nulėkti.

Nors naktines estakados problemas vilniečiai pastebėję jau yra, savivaldybė apie tai girdi pirmą kartą. “Savivaldybė nėra gavusi oficialaus raštiško skundo dėl Jūsų minėtos problemos. Tai šią problemą, kad apšvietimas ant Geležinio vilko estakados galimai vairuotojus kažkaip akina, tik iš Jūsų sužinojome”, - situaciją komentavo Vilniaus miesto savivaldybės Eismo valdymo poskyrio vedėjas Eduardas Garbovskis.

Estakada besirūpinantys specialistai tikina, kad konstrukcija pastatyta pagal visus reikalavimus. Šviesos stiprumas atitinkama nurodymus. Vis dėlto reaguodami į DELFI skaitytojo skundą specialistai dar kartą įvertins estakados apšvietimo tinkamumą. Esant poreikiui, šviesų intensyvumas bus sumažintas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Rugpjūčio 22D.
2083 1878
120 111
2486 2234