Pareigūnai pamokė neįgaliųjų vietas užimančius vairuotojus

 (26)
Minint Tarptautinę neįgaliųjų dieną, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai papildomai patruliavo prekybos centrų aikštelėse ir tikrino, ar visi vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių ir ar neteisėtai nepalieka savo transporto priemonių neįgaliųjų vietose.
Automobilių stovėjimo aikštelė
© Kauno aps. VPK

Viso pareigūnai nustatė tik 2 atvejus, kuomet neįgaliesiems skirtose vietose buvo pastatyti automobiliai, neturėję skiriamųjų ženklų, nurodančių, jog transporto priemonę vairuoja neįgalus asmuo.

Prekybos centro, esančio Kovo 11-osios g., automobilių stovėjimo aikštelėje užfiksuotas 1 atvejis, kuomet neįgaliųjų stovėjimo vietoje buvo paliktas „Mercedes Benz“ markės automobilis, neturintis skiriamųjų ženklų, jog vairuoja neįgalus asmuo. Kitas atvejis nustatytas prekybos centro, esančio Baršausko g., automobilių stovėjimo aikštelėje, kur buvo paliktas automobilis „Mazda 626“. Abiem atvejais surašyti pranešimai apie padarytą pažeidimą su nurodymu atvykti į policijos įstaigą.

„Visgi visuomenė tampa sąmoningesnė. Dažniau pastebi, jog neįgaliųjų vietose neleistinai statančių savo automobilius vairuotojų, kurie nekreipia dėmesio į neįgaliųjų problemas ir pažeidinėja Kelių eismo taisykles, mažėja“, - teigė patruliavę ir pažeidimus fiksavę pareigūnai.

Pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 124-1 str. 4 d. (Kelio ženklų reikalavimų nesilaikymas, žmonių vežimo ir Kelių eismo taisyklių pažeidimas), vairuotojams gresia bauda nuo dvidešimt aštuonių iki aštuoniasdešimt šešių eurų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Rugpjūčio 23D.
2097 1895
121 112
2504 2255