115 kauniečių įkliuvo policijai neužsisegę saugos diržų

 (2)
Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) iniciatyva kovo 11-17 d. daugelyje Europos šalių vykdytos policinės prevencinės priemonės, skirtos užtikrinti vairuotojų ir keleivių saugos diržų ir vaikams skirtų specialių sėdynių naudojimą.
© Shutterstock nuotr.

Kauno apskrities policijos pareigūnai taip pat dalyvavo šioje akcijoje ir tikrino, ar vairuotojai ir keleiviai naudoja saugos diržus, ar suaugusieji tinkamai veža automobiliuose vaikus – naudoja specialias jiems skirtas sėdynes.

Per minėtą laikotarpį išaiškinta 115 saugos diržų nenaudojimo atvejų. 107 atvejais saugos diržų nebuvo užsisegę transporto priemonių vairuotojai ir 8 – keleiviai.

Kauno apskrities policija primena, kad naudojimosi saugos diržais tvarkos pažeidimas užtraukia vairuotojams ir (ar) keleiviams baudą nuo 100 iki 200 litų. Tokia pat veika, padaryta asmens, bausto administracine nuobauda už šį pažeidimą, užtraukia baudą nuo 200 iki 300 litų arba teisės vairuoti transporto priemones atėmimą vienam mėnesiui.

Atsiminkite, kad susidūrimo metu, neužsisegęs saugos diržo vairuotojas ar keleivis kelia grėsmę ne tik savo gyvybei, bet ir kartu važiuojantiems automobilyje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Rugpjūčio 20D.
2051 1860
119 110
2451 2216